Bývalá moderátorka Snídaně s Novou na sociální síti potěšila své (především pánské) fanoušky. Plavovlasá Zorka Hejdová totiž sdílela fotku, na níž pózuje ve stylu zahraničních modelek. „Došlo mi, že v tomto životě už titulku Sports Illustrated nejspíš nenafotím,“ vtipkovala maminka maličkého Nikolase (1) v narážce na známý plátek, v němž se chce objevit snad každá modelka - z Češek se to podařilo například jenom Petře Němcové (43), Pavlíně Pořízkové (57) nebo Daniele Peštové (51).

Proto si na takové focení musela Hejdová aspoň „zahrát“. „Naštelovala jsem se na kameny, Renata Langmannová našla ten nejlepší úhel a zvěčnila mě, za což jsem ji neskonale vděčná!“ napsala k velmi povedené momentce, na níž Zorka vypadá jako skutečná superhvězda. Na sobě má dvojdílné zelené plavky, zasněný výraz a zapadající slunce jí vytváří na těle velmi lichotivé stíny, co jí vytvarovaly svalstvo. A právě ty málem vedly k rodinnému rozkolu mezi Zorkou a jejím manželem Mírou Hejdou (38).

VIDEO: Zorka a Mirek Hejdovi: V Las Vegas jsme v kasinu prohráli balík!

Video
délka: 03:50.68
Video se připravuje ...

Zorka a Mirek Hejdovi: V Las Vegas jsme v kasinu prohráli balík! Linda Štrobachová

„Zeptal se mě, v jaký aplikaci jsem udělala ty břišáky! Přitom moc dobře někde v hloubi duše ví, že je mam, jenom někdy nejsou tak vidět,“ durdila se kráska, co společně s manželem dlouhá léta tvořila moderátorskou dvojici i v rádiu.

Na snímku má totiž neskutečně vysekané bříško a člověk by rozhodně netipoval, že teprve před rokem dalo tohle tělo život rozkošnému chlapečkovi. Svým lajkem ji obdivně ocenila třeba zpěvačka Veronika Stýblová (27) či moderátorka a bývalá Misska Lucie Křížková (37).

Fotogalerie
57 fotografií