Tomáš a Radka Třeštíkovi oznámili rozchod loni v dubnu, žádost o rozvod ale ani jeden z nich nepodal, a tak ačkoli už netvoří pár, nadále zůstávají manželi. Mají spolu dvě děti – dceru Elu (9) a syna Jonatána (7). A zřejmě i kvůli nim jsou z bývalých partnerů stále přátelé. 

Tomáš Třeštík teď překvapil některé fanoušky, když se na sociálních sítích pochlubil poměrně nekonvenční společnou fotkou. S Radkou se vyfotil v pohodlí svého domova, a zatímco on si hověl natažený na pohovce, Radka mu seděla u novou a cosi četla na telefonu. Na sobě ovšem měla pouze ručník. 

„Uncoupled, but still friends,“ okomentoval momentku Tomáš a dal tak vědět, že i když už je romantická láska nepojí, stále jsou si blízcí.

Na fotku dokonce zareagovala i Třeštíkova současná přítelkyně, herečka a moderátorka Eva Decastelo. A opět trochu překvapivě: Zatleskala jim! Fakt, že spolu rodiče dvou dětí vychází hezky i po rozchodu, ji zjevně velmi těší. A to i když jde o jejího přítele a jeho bývalou... 

Zvláštní fotka vyvolala mezi fanoušky určité otázky. Nakonec ale většina z nich věří, že jde skutečně jen o přátelství. V komentářích se objevoval například argument, že kdyby spolu dvojice něco měla, Třeštík by si určitě nenechal na nohou ponožky. 

Video
délka: 08:01.52
Video se připravuje ...

Radka Třeštíková pro časopis Moje psychologie: Když mám těžké chvíle, pomůže mi fyzická aktivita. Videohub/ Filip Kopecký

Fotogalerie
55 fotografií