Netradiční jméno okamžitě vyvolalo spekulace lidí, kteří se snažili dopátrat, proč dvojice syna pojmenovala právě takto.

Já si myslím, že je vždy potřeba ten čistý papír nějak hezky nadepsat,“ uvedl pro redakci TN.cz Forejt. ​„My jsme věděli s Evičkou, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí, a přidali jsme k tomu i Williama, abychom tak hezky zaoblili to jméno, a vlastně jsme se na tom shodli oba a strašně se nám to líbí,“ dodal šéfkuchař, který na Nově natáčí další řadu kulinářského pořadu s názvem Souboj na talíři.

Přiznám se, že jsem trochu unavený, ale jsem vděčný. Evička je naprostý poklad, je strašně statečná, tak jsem z toho takový šťastný. Je to krásné a nepopsatelné,“ popsal své pocity Přemek, který má z předchozího vztahu dceru Stellu a Eva syna Nathaniela. 

Video
Video se připravuje ...

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém. Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Ti se samozřejmě moc těší. Já sám se těším, až budeme zase spolu jako celá rodina a budeme trávit nějaký společný čas,“ plánuje šéfkuchař. 

Burešová přivedla syna na svět v pondělí. „Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje. Tak už jsem tu taky 15/8 2022 Tristan William Forejt,“ připsal k dojemné fotografii, kde ho za prst drží malinkatá ručička jeho čerstvě narozeného potomka.

Fotogalerie
47 fotografií