Co nevidět porodí Eva Burešová své druhé dítko – jejímu synkovi Nathanielovi (5), jenž s maminkou účinkoval v klipu písně Malý princ, tak přibude mladší sourozenec. Otcem druhého potomka tmavovlasé krásky s širokým úsměvem je slavný šéfkuchař Přemek Forejt (35) – jenž zase se svou láskou vystupoval (a dokonce i zpíval) v epicky pojatém klipu písně Žena z oceli. Obrovské těhotenské bříško jí ale dává pořádně zabrat.

V instastories sdílela své selfíčko, na němž kráska, jíž se blíží termín porodu, vyčerpaně odpočívá v jakémsi obchodě s nábytkem, na sobě černobílé, volné šaty a tvář zkrabatělou smutným šklebem. Snímek pak opatřila hvězda seriálů ZOO a Slunečná popiskem: „Když chcete v posledních dnech ještě chodit do obchodu... Více sedím všude možně, než nakupuju,“ posteskla si. „Bolavým zádům, nohám, VŠEMU, zdar!“ 

Video
délka: 04:18.12
Video se připravuje ...

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Horkem i kily nabranými během těhotenství byla vítězka bronzového místa v soutěži popularity Český slavík natolik zmožena, že se v popisku dopustila hrozné hrubky - slovo „bolavým“ napsala s měkkým i. Svou chybu si však uvědomila (anebo na ni byla upozorněna), jelikož písmenko nahradila tím správným a dodala: „A ještě k tomu bez mozku, že ani psát neumím...“ Jisté je však jedno – že aktivní život, na který byla ještě donedávna zvyklá, je už za současného stavu nad její síly.

Fotogalerie
70 fotografií