Richard Gere se nově stal majitelem panství, jež doposud patřilo další slavné osobnosti - hudebnímu skladateli a zpěvákovi Paulu Simonovi (80), polovině hvězdného dua Simon & Garfunkel.

Za nemovitost, kterou najdeme v americkém Connecticutu, utratila hvězda snímků Pretty Woman či Nevěsta na útěku 10,8 milionu dolarů (v přepočtu 260 milionů korun), ale zřejmě se to vyplatí, jelikož se jedná o 32 akrů půdy, tedy skoro 13 hektarů.

Centrum dění je samozřejmě v hlavní rezidenci o rozloze 818 metrů čtverečních. Odpočinuli bychom si tu hned v šesti ložnicích a vykoupali se v osmi koupelnách, přičemž nechybí ani tři další místnosti jen s toaletou a umyvadlem.

K relaxu venku slouží velký bazén a malé přírodní jezírko potěší oko estéta. A pokud by měl Richard Gere zájem, může zde ubytovat i nějaké své přátele. Pro hosty je tu totiž samostatná chata, v níž jsou tři ložnice, koupelna s toaletou a ještě jedna toaleta navíc.

Těžko říct, zda se tam ale hodlá Gere se svou mladší manželkou Alejandrou Silvou nastěhovat, nebo se jednalo jen o investici.

Video
Video se připravuje ...

Richard Gere přichází na natáčení pořadu Na plovárně s Markem Ebenem. Blesk - Matěj Smlsal, Luboš Procházka

Fotogalerie
52 fotografií