„Minulý týden mi Sebík spadl z prolézačky i přesto, že jsem u něj byla a chytala ho za ručičku, aby nespadl, ale bohužel se zaklonil a přepadl... výška pádu 1,5m... okamžitě jsem se o něho postarala, prohlédla ho, uklidnila a pak vyrazila směr nemocnice... BENEŠOV je u nás nejblíže.. paní doktorka ho prohlédla a usoudila, že až na pár odřenin je v pořádku a že rentgen nebude potřeba, že prý tam vše drží, tak jak má... Sebík měl úraz hlavičky, ucha, tváře a spadl na rameno,“ popsala na instagramu Veronika Stýblová, co a jak se jejímu malému synkovi přihodilo.

„Posledních pár dní se mi prostě nezdál... neustále říkal mami au a ukazoval na ramínko... Pomaličku jsem se snažila oblast ramínka a klíční kosti prohmatat.. vždy začal dost plakat a říkat au... objevila jsem bouličku a moc se mi to nezdálo,“ popisuje dál zpěvačka, která se po objevení bouličky poradila s kamarádkou a obě usoudily, že je čas vyrazit znovu, tentokrát do pražské nemocnice. „Přijeli jsme tam... úžasný a milý personál... Pan doktor, když ho viděl a prohlédl, tak hned říkal, že se mu ta klíční kost moc nezdá.“ Navíc byl prý podle zpěvačky naštvaný, že chlapečkovi v předchozí nemocnici neudělali rentgen. Při pádu z takové výšky měl personál nemocnice správně udělat i rentgen páteře, jenže se tak nestalo.

Nakonec se po důkladném vyšetření v Motolské nemocnici potvrdily Veroničiny obavy –⁠ Sebík má po pádu zlomenou klíční kost.  „Byla jsem strašně smutná, protože mi ho bylo líto, že ho to chudáčka muselo bolet a já žila v domnění toho, že to nic není, protože mi to tak řekli v jiné nemocnici... a taky jsem byla pěkně nas*aná, protože to zanedbali...“ dodala mladá maminka, která už nejspíš do první nemocnice jen tak nevkročí.

Video
délka: 01:34.56
Video se připravuje ...

Kráska ze skupiny Verona se ráda odhaluje! Podívejte se na její andělské rysy! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

Fotogalerie
41 fotografií