Chtěla svůj velký den mít jenom pro sebe, ale první snímky z veselky Debbi sdílela na svém Facebooku zpěvačka Marta Jandová. Veškeré utajení tak vzalo záhy za své a z těch pár selfíček se fanoušci zrzavé zpěvačky mohli aspoň trochu pokochat, jak jí to seklo.

Před dvěma týdny Blesku prozradila, že svatební šaty nejsou podle jejích vysněných představ. „Měla jsem nějakou představu, asi jako každá nevěsta, která jde do nějakýho salonu, a vybrala jsem úplně jinak.“ 

Debbi nakonec měla sněhově bílé šaty s krajkovým vrškem na špagetová ramínka. Dokonce i výstřih měly, takže Debbi, která se obléká spíš sportovně, vypadala velmi jemně a sexy. Zrzavé vlasy si nechala sepnout do volného drdolu zdobeného perličkami a nechyběl dlouhý závoj. Perličky měla i v uších a na krku.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Debbi se vdává! Co bude na svatbě úplně jinak, než si přála? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

S fanoušky se podělila o pár zásadních okamžiků ze svého velkého dne, jako byla výměna snubních prstýnků a první novomanželský polibek.

„První novomanželský tanec budeme mít na písničku Farmářům od Davida Stypky,“ svěřila se známá zpěvačka moderátorce Kateřině Pechové (26) během návštěvy v Hitrádiu.

Fotogalerie
35 fotografií