Známá malířka a sokyně v lásce Dády Patrasové (66) Lucie Gelemová na svém instagramu práskla, že není zdaleka jediná, kdo se v její rodině věnuje umění.

Na svém profilu, který sleduje bezmála 11 tisíc lidí, láká lidi na vernisáž své mladší sestry Veroniky! „Ségra bude mít vernisáž,“ rozplývá se u společné fotografie, kterou opatřila červeným srdíčkem. Blesk se pokusil Veroniku zkontaktovat, na žádost o komentář ale do publikace článku nereagovala. 

Nutno podotknout, že rodinnou podobu obě mladé ženy rozhodně nezapřou – sesterský vztah na první pohled prozrazují společné rysy ve tváři. Ženy navíc viditelně spojuje mnohem víc, než jen fyzická krása.

Obě se rozhodly věnovat umění, i když na to jde každá po svém. Zatímco Lucie se věnuje především portrétům, kdy často zvěčňuje slavné osobnosti, Veronika jde spíš směrem experimentů a snových surrealistických scenérií.

I navzdory rozdílům v tvorbě se ale sestry podporují. „To je nádherné, Veroniko,“ chválila například dílo své sestry Lucie Gelemová na jejím profilu. 

Video
délka: 02:39.52
Video se připravuje ...

Zaútočí Rusové na Moldavsko? Hrozba potravinové krize a Slováček kritizuje výstavu exmilenky Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
149 fotografií