Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 23°C

Bouřlivý rok Slováčka a Patrasové: Já už budu hodný, Dádinko!

/
 • Felix Slováček se vrátil k Dagmar Patrasové a už spolu zase tokají
  4. ledna 2022 ● 14:00

  Bouřlivý rok plný rozcházení, návratů, zklamání i zdravotních patálií. Takový byl rok 2021 muzikanta Felixe Slováčka (78). Po sedmi letech se rozloučil s milenkou Lucií, aby ho přijala zpět náruč trpělivé Dády. Jejich příběh plnil noviny od ledna do prosince a zdá se, že má i ten správný happy end.

 • 1.

  Březen

  Než se Dáda Patrasová (65) sFelixem dopracovali k usmiřovacímu polibku 28. prosince na zahradě své vily, byla to vztahová anabáze jako z telenovely. V březnu ještě Felix tokal s Lucií Gelemovou (39) na chalupě. „Nouzový stav si užívám s borůvkovým koláčem od Lucie,“ pochlubil se a pýřil se jak student.

 • 2.

  Duben

  V dubnu exceloval. Dádě k narozeninám donesl hovězí. Zvonil před domem a žadonil: „Koupil jsem ti biftek! Uděláš mi ho?“ Vtipné.

   

  Felix totiž celé ty roky pendloval mezi bytem, který obýval s Lucií, a rodinnou vilou, kam chodil cvičit na klarinet a občas se i dojíst, když byla doma hladová plotna.

 • 3.

  Květen

  Lásky čas, ale prasklo to. Lucie a Felix se rozešli. Ona chtěla dítě, on po další rodině netoužil. „Zůstáváme přáteli,“ vydali společné prohlášení. Později Felix přiznal, že miminko sliboval, jenže slovo nedodržel.

   

  „Budu bydlet u syna, k Dádě se nevracím! Uvidíme, jak se bude chovat,“ upozornil. Své 78. narozeniny oslavil starý mlsoun s Lucií, dostal od ní dort, další ještě od její matky a k tomu koláč. Po oslavě spěchal do Kladna, kam jezdí do kyslíkové komory, aby líp slyšel a lépe mu to troubilo. „Zhoršuje se mi sluch a skutečně to pomáhá.“ Je to prý i dobré na nervy.

 • 4.

  Červen

  Felix přiznal, že dítě zvažoval, jenže to si dal zrovna »do trumpety« více, než je zdrávo. Slovo pak bral zpátky. „To my, chlapi, tak děláme, když se něčeho napijeme. To jsme hrdinové.“ Dáda na něj práskla, že dost zapomíná a je zmatený. „Je úplně mimo, měl by na sebe dávat pozor.“

 • 5.

  Červenec

  Dáda si při domácím úklidu rozbila hlavu a musela »rychlou« na šití, měla prý o pár skleniček vína navíc. „Která ženská by se nenapila, když ji manžel vytrvale podvádí?“ Felix džentlmensky manželku »podržel«: „Měla by se léčit. Dokud bude pít, nevrátím se.“

 • 6.

  Srpen

  „Rozvod je hloupost. Myslím, že si to s Felixem umím vyřídit jinak. Už jsme dost staří na nějaké komplikace,“ hlásila Dáda. Oba ale byli zajedno v tom, že část majetku přepsali na děti, Felixe jr. a Aničku.

 • 7.

  Říjen

  Saxofonista si posteskl, že Dáda pořád kalí a ničí se a že domů nejde. A pak skončil v nemocnici. Jel s Lucií na chalupu a »klepla ho pepka«. V propouštěcí zprávě z píseckého špitálu měl napsáno: přechodná ischemická ataka mozku. Mrtvice.

 • 8.

  Prosinec

  Vztahy se totálně vyhrotily a bylo to hodně divoké. S Lucií se pořád scházeli, už jako přátelé, ale děsně ho ranilo, když skončila na noc v hotelu s jiným. „Už nejsme ani kamarádi a Lucie se musí okamžitě vystěhovat z bytu, který platím! Nehodlám ze sebe dělat idiota.“

   

  Kajícně se tak vrátil k Dádě. Lucie na to, že Felix »prochází složitými psychickými stavy a že se to snad brzy zlepší«. Od Dády ale vzápětí odešel, aby se znovu vrátil. Slavný umělec a ještě slavnější sukničkář byl prostě v tenzi. Až na samém konci roku mu došlo, že doma bude nejlíp a přišel si pro pořádnou pusu…

 • 9.

  Stalking

  Na konci roku to mezi Lucií a Felixem hodně jiskřilo. Ona řekla, že je na ni sprostý a jeho obtěžování hraničí se stalkingem a najala si právníka. On se omluvil, že jí nadával pod vlivem prášků na uklidnění (což ho zjevně neuklidnilo), byl ve velkém afektu. „Přepískl jsem to a stydím se.“ Nakonec si prý vzal i on advokáta a těžko říct, o co nakonec půjde.

   

  VIDEO: Brzobohatý s novou ženou! A Felix otočil, s Dádou žít nebude

  Video
  Video se připravuje ...

  Brzobohatý s novou ženou! A Felix otočil, s Dádou žít nebude Bára Horáková, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  41 fotografií

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

Aksik: Já už budu hodný, dědečku..

(05. 01. 2022 13:43)

begonie: Jeden druhého si zaslouží a hlavně ať zalezou do té své vily a užívají si jeden druhého bez toho, aby informovali bulvár o každém detailu

(04. 01. 2022 16:35)

tarrica: Komedianti a trapní- oba dva.

(04. 01. 2022 16:28)

mandalaj: No to mi spadl kámen ze srdce, že už Felix nebude zlobit Dádinku a bude hodný.

(04. 01. 2022 15:06)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy