Kdo v roce 2004 sledoval první řadu tehdejší pěvecké soutěže pod názvem Česko hledá SuperStar, jistě si dobře pamatuje onu půvabnou blondýnku s mikádem, kterou tehdy Šárka Vaňková byla. Ta se ve finále postavila proti nakonec první historické vítězce české verze soutěže Anetě Langerové (35).

A protože je dnes Šárce jednou tolik, než jí bylo v jejích nejslavnějších dobách, nevyhne se dotěrným otázkám na miminko. S partnerem, s nímž žije v Pardubicích, jsou stále bezdětní. „Ono to zatím nějak nejde. On sice čas běží, ale upřímně řečeno si asi nejsem jistá, jestli tady do tý doby bych chtěla přivést nějakého dalšího tvorečka,“ přiznala v primáckém pořadu Showtime zpěvačka.

„Sice bych asi měla nejvyšší čas, ale to je otázka. Já nevím, nechávám to prostě osudu. Když to přijde, tak samozřejmě se k tomu postavíme čelem, a když to nepůjde, tak se z toho taky hroutit nebudeme,“ odpověděla upřímně a neurčitě zároveň Šárka, která se našla coby make-up artistka, a jak sama říká, zpěv je dnes především jejím koníčkem.

Video
Video se připravuje ...

Daniel Hůlka o ex Šárce Vaňkové David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
35 fotografií