Od prosince, kdy se Felix Slováček dozvěděl, že jeho dnes již bývalá milenka Lucie Gelemová (38) nejspíš randí s mimopražským podnikatelem a jen několik hodin po společném obědě s ním trávila společnou noc v hotelu v centru Prahy, se dějí věci. Saxofonista se vrátil ke své manželce Dádě Patrasové (65), exmilenku zavrhl, prý údajně i slovně napadl a vyhodil z bytu v pražských Malešicích, ve kterém jí platil podnájem i celé měsíce od rozchodu.

Vyostřená situace tak na stárnoucího umělce byla až přespříliš, potřeboval nejspíš upustit páru, a tak sám z republiky zmizel jako pára nad hrncem. A kam jinam než do milovaných hor. „Novoroční relax v Alpách jsem potřeboval jako sůl,“ napsal Felix k fotce jako z katalogu na lyžařský zájezd.

Otázkou zůstává, kdo ho u toho fotil. Že by chtěl společnou novoroční dovolenou zároveň vynahradit sedm nešťastných let své milované Dádince? Nebo ji taky nechal doma ve vile na pražských Vinohradech a na výlet vyrazil například s přáteli? To se snad brzy dozvíme...

VIDEO: Lucie Gelemová na Fantomovi Opery.

Video
Video se připravuje ...

Lucie Gelemová na Fantoma Opery dorazila bez Felixe! Co říká o návratu jejich vztahu? David Turek

Fotogalerie
50 fotografií