Simona Krainová patří mezi nejznámější české topmodelky, kromě toho se věnuje i podnikání, ale hlavně je manželkou a dvojnásobnou matkou. Sociální sítě poměrně často zaplavuje svými úspěchy v běhání a vzhledem k jejímu věku je poměrně pochopitelné, že svou vysportovanou figurou se ráda pochlubí. Jenže ne všem ženám jsou její příspěvky po chuti.

„Když si občas čtu některé nenávistné komenty pod mýma postama s běháním, nestačím se divit. Naposledy jsem rozpoutala vášnivou diskusi na mém FB profilu, kde se evidentně spojily všechny matky a kuchařky roku. Měla jsem chvilku pocit, že jsem se dopustila vážného zločinu, když si jen tak běhám,“ rozhodla se Krainová otevřít téma péče o domácnost a rodinu na svém instagramu.

„Ano, ráda a často běhám a proto jsem prý špatná matka, rozmazlená manželka a zoufalá kuchařka! Údajně mám doma služebnictvo, které vychovává a krmí moje děti a do práce nechodím a proto mám čas na blbosti,“ posteskla si modelka, co všechno se o sobě v komentářích dozvěděla. Je jasné, že taková slova se jí ani trochu nelíbí, a proto se rozhodla prozradit pravdu, jak její domácnost funguje.

„A tak chci říct, že moje pracovní tempo je někdy rychlejší než můj běh, že mám od narození dětí stejnou chůvu, která je součástí naší rodiny a dochází k nám na pár hodin v týdnu. Druhá pomoc je hospodyně dvakrát týdně na 5 hodin. Většinou žehlí, protože jak asi víte, žiju se třemi muži, když přiběhnu, tak si ještě občas zatančím s mopem a vzhledem k velikosti naší obytné plochy, to je opravdu nekonečný taneček,“ popsala poměrně detailně, jak to v její domácnosti chodí.

Závěrem ještě Krainová dodala, že na sociálních sítích sleduje mnoho daleko úspěšnějších žen, než je ona sama, ale je nikdo za jejich snahu dělat něco pro sebe a zároveň motivovat ostatní nijak nepranýřuje. „Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! A kdo neumí, ať čumí!“ zakončila rázně.

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová: Jestli chcete žít v tuně sádla, tak si v něm žijte 

Fotogalerie
51 fotografií