V Ulici přitom hraje skoro od samého začátk. „Ani ta moje kamarádka Nyklová – Jarka Obermaierová – nezvedla telefon,“ stěžovala si herečka, která vstoupila do povědomí diváků také jako představitelka starostlivých maminek ve snímcích Už zase skáču přes kaluže, Návrat idiota, František je děvkař anebo v seriálu Létající Čestmír.

Sama ale děti neměla. „Takže mi vlastně ani neměl kdo přát, když jsem bezdětná a můj celoživotní druh zemřel. Jsem už stará a nikoho nezajímám,“ poznamenala Zdena. Na mysli měla kameramana a dokumentaristu Jiřího Průchu.

O to víc byla potěšena, že si Aha! na její půlkulatiny vzpomnělo. „Děkuji vám, je to od vás moc milé,“ pronesla a potom si postěžovala: „Jsem ubožák. Není mi pořád dobře. Všechno hapruje, nejenom srdíčko. Chodit už téměř nemohu, takže polehávám, ani nečtu a nekoukám na televizi.“

Za to, že už nic nedělá a ani dělat nechce, se prý ale vůbec nestydí, protože se v životě napracovala dost. „Já ale už také na nic nemám síly, natožpak ještě něco točit... Budu ráda, když doklepu tu Ulici!“ rozloučila se Hadrbolcová.

Video
délka: 03:10.92
Video se připravuje ...

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony! David Turek

Fotogalerie
23 fotografií