Seriál Ulice, kde hraje už jedenáctým rokem pekařku Růženu, přitom Hadrbolcová miluje. „Pokud o mne bude zájem, budu moc ráda točit dál,“ slibovala loni herečka. Pak ale přišly velké zdravotní problémy a náročné vyšetření ukázalo, že má nemocné srdce. „Podstoupila katetrizaci a pak přiznala, že vůbec nečekala, že ji to tak složí,“ řekl deníku Aha! člověk ze štábu. Pak se seriálová pekařka Růženka dokonce dlouho Nově neozývala. „V televizi už byli nervózní, co bude dál,“ dodal zdroj. Zdena musela šetřit síly, proto několik dní ani nebrala telefon.

Herečka, kterou příští rok čekají osmdesátiny, na svůj věk zdaleka nevypadá a až do zdravotního kolapsu na počátku června byla velmi čilá. Chodila do posilovny a hrála tenis. Teď je ale ouvej. „Na plac by se Hadrbolcová měla podle produkce vrátit až v srpnu, a to s velkým otazníkem,“ tvrdí dobře informovaný zdroj.

Největší drbna z Ulice Vilma Nyklová vyděsila tvůrce seriálu počátkem června. Obermaierové bylo tak zle, že ji odvezli z placu přivolaným taxíkem. „Strašně mě bolel žaludek, poprvé za třicet let jsem nedotočila obraz,“ přiznala deníku Aha! herečka. Lékaři jí proto na červenec nařídili dietu a přísný odpočinek na chalupě. „Moc ráda to dodržím, syn Jarda mi vaří a já polehávám,“ vzkázala Jarka.

I když seriál Ulice kvůli letní pauze zmizel z vysílání, herci i tak stále točí. Čeká je jen měsíční volno a koncem prázdnin už se oblíbení hrdinové vrátí na televizní obrazovky. V jakém složení? To se nechme překvapit…