„Teď začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se to podařilo nějakou dobu utajit. A jsem spokojená, že jsem to mohla nechat pod pokličkou a s partnerem si to zatím užívat ve dvou,“ prozradila moderátorka HLAVNÍCH ZPRÁV na CNN Prima NEWS Eva Perkausová.

„Bříško trochu mám. Dopnout šaty mi už dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože to už nešlo dál tajit,“ přiznala blonďatá kráska. „Zatím nemám žádné špatné stavy, jiné chutě, nebo nálady a nevolnosti. Absolutně nic,“ libuje si Eva. „Zatím mám všechno spojené s příjemnými pocity a užívám si to. Nemám aktuálně nic, co bych mohla vytknout. A až se posuneme do dalšího stádia a budu vědět pohlaví, tak začneme řešit i to, co bude. Povinnou výbavičku a tak dál,“ těší se.

„Je to další velký pokrok ve vztahu. Rozhodně si troufám říct, že to je intenzivnější. Uvidíme, jaké to bude potom, až budeme opravdu tři a bude to čím dál tím hezčí,“ říká Perkausová, která se letos v lednu vdala za partnera Ivana na exotickém ostrově Mauricius.

Fotogalerie
40 fotografií