I když v současné době není ničím neobvyklým, že se prvorodičkami stávají až ženy 30+, pořád se najde mnoho těch, které se na miminko těší natolik, že neváhají - a i když je jim jenom třeba něco málo přes dvacet a před sebou mají zářnou kariéru, dají v tom nejplodnějším věku přednost rodině. To je podle všeho případ herečky  Anastasie Chocholaté, kterou si televizní diváci jistě pamatují jako plachou zdravotní sestřičku ze seriálu Modrý kód.

Byť půvabná světlovláska úspěšně nastartovala svou hereckou cestu i v zahraničí, když se stala jednou z hlavních tváří britského seriálu Srdce z ledu, láska nakonec dostala zelenou. „Budeme rodina,“ napsala koncem května na instagram Anastastia a připojila celou řadu něžných snímků, na nichž dávala všem na odiv své zvětšující se těhotenské bříško... i ultrazvuk malého pokladu, který jí roste v těle. Tehdy se dočkala obrovské záplavy gratulací jak od českých, tak i od britských kolegů z herecké branže.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Anastasia Chocholatá (@anastasia_chocholata)

VIDEO: Anastasia Chocholatá v Modrém kódu

Video
délka: 03:02.42
Video se připravuje ...

Modrý kód: Prokop podezírá Petru, že roznesla zprávy o jeho nové práci! Redakce Blesk

O 14 dní později pak sdílela záběry z párty, na které svým nejbližším (a prostřednictvím internetu i svým followerům a fanouškům) odhalila pohlaví děťátka - a jak tomu nasvědčuje všechna ta modrá barva, bude to chlapeček! Jejich rodinku, kterou prozatím kromě Anastasie čítá také její partner Matouš Trmal (23), známý fotbalista, a jejich společný psík Alfík, tedy brzy rozšíří další člen. A bude to pro křehkou plavovlásku už pořádná mužská přesila!

Fotogalerie
48 fotografií