Mladší sestra zpěvačky Bagárové se těší u vrstevníků značnému úspěchu. Její Instagram sleduje více než 172 tisíc lidí. Součástí práce influencerky je pochopitelně i snaha vypadat co nejlépe a ukazovat krásné snímky, na které se lidé budou chtít koukat. Natálie ovšem moc dobře ví, že takové jednání má i své stinné stránky, a tak se ho snaží vyvážit i nějakou tou nepřikrášlenou realitou.

„Dnešní připomenutí pro všechny krásné ŽENY! Nedělejte si hlavu z toho, že nevypadáte jako ta slečna v plavkách, protože třeba zrovna ona muže být v reálu jedna z těch, které mohou vypadat úplně jinak,“ vzkázala svým fanynkám. 

„Někdy je to o póze, dobrém světle, filtru a make-upu a na to by se nemělo zapomínat,“ připomněla. Zároveň ukázala dvě fotografie sebe samé – zatímco na jedné pózuje před zrcadlem v umělém osvětlení své koupelny v plavkách za tři tisíce korun a její postava vypadá jako z plakátu, na dalším snímku se uvolněně prohýbá v zádech v přirozeném osvětlení parku a jasně tak ukazuje, že ten samý člověk může vypadat značně rozdílně.

„Mějte jako inspiraci ty, které na sobě doopravdy makají a jsou k Vám 100% REAL,“ uzavřela Natálie.

Za příspěvek se pak dočkala vlny podpory. „Jsi nádherná!“ komentovala například misska Natálie Kočendová (21).

Video
Video se připravuje ...

Monika Bagárová: Nikdy jsem netušila, že můžu mít dvě srdce. David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
41 fotografií