Monika Bagárová zveřejnila v pátek ráno novou píseň s názvem Vysněná. V té se vyzpívává z lásky z dceři Rumince. „Ztrácím dech, když cítím pouto, co je v nás. Teď už dobře vím, že žít smysl má,“ zpívá v písni mladá zpěvačka. „Věř, že v plánu mám teď všechen čas jen tobě dát, už nemusím víc si přát,“ pokračuje. Kariéra tak už odteď zřejmě bude navždy na druhé koleji. 

„Jsi jediná, moje vysněná, bezpodmínečná láska. V mém náručí chráním srdce tvý, ty nikdy nemusíš se bát. Díky tobě můžu říct, jaký je dvě srdce mít,“ vzkazuje Bagárová dceři u příležitosti jejích narozenin. 

Zatímco máma si připravila gesto, které jen těžko něco trumfne, táta Muradov se příliš nevytáhl. Zápasník je totiž aktuálně opět v Uzbekistánu a dcerkou se tak ani neviděl... 

„Dnes má moje dcera druhé narozeniny. Jsem nesmírně vděčný pánu Bohu takovému zázraku, lásce mého života. Pouze podle jejího vzhledu jsem si uvědomil, jak moc můžete milovat. Nyní mám ve svém životě jasný cíl: udělat vše pro to, aby moje princezna byla na mě šťastná a pyšná. Všechno nejlepší k narozeninám, mé malé štěstí,“ vzkázal Rumince lámanou češtinou přes instagram s několika chybami. Ale aspoň mluvil od srdce.

VIDEO: Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? 

Video
délka: 01:19.08
Video se připravuje ...

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? FTV Prima, Prima Cool

Fotogalerie
79 fotografií