Podle informací Blesku Dáda dva dny neopustila pokoj, zřejmě si potřebovala odpočinout a nabrat síly. Ale když se objevila u hotelového bazénu, tak spadla čelist nejenom jejímu manželovi, ale všem turistům i místnímu personálu. 

 

Patrasová si na dovolenou s Felixem vzala velmi sexy jednodílné plavky pošité flitry, takže už na slunci házely blesky na všechny strany. Její ňadra dmoucí sotva podprsenka udržela na uzdě! 

Podle objetí manžela to vypadá, že zapomněl na její nedávnou bouračku před jejich domem a následný zákaz na jeho oslavu 79. narozenin, protože jeho vilný úsměv mluví za vše. Společnost dvojici dělá zpěvačka Šárka Rezková (53), která se za svůj dekolt také nemusí stydět. 

VIDEO: Patrasová slavila narozeniny: Italského milence si nechám!

Video
Video se připravuje ...

Patrasová slavila narozeniny: Italského milence si nechám! Hana Höschlová

Slováček se musí po resortu nosit jako páv. Patrasové pár dní samoty zřejmě prospělo.  „Bylo by fajn, kdyby jí to konečně došlo,“ svěřil se Felix před odletem na dovolenou s dětmi. 

Herečka se po karambolu se svým autem už na veřejnosti objevila, a to na pohřbu Josefa Abrháma (†82), kam přišla v doprovodu kamarádky. 

Jsem rád, že tam Dáda šla. Abrhámova smrt ji dost ranila. Měla ho ráda, vážila si ho jako herce i člověka,“ řekl deníku Blesk. „Kdybych byl v Praze, tak bych Dádu na pohřeb samozřejmě doprovodil, i když já jsem se s Josefem Abrhámem vlastně neznal,“ vysvětlil situaci Slováček.

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

 

Fotogalerie
52 fotografií