Sestra Ornelly Koktové na sobě pořádně zamakala. Zatočila s nadbytečnými kily, a dokonce se kvůli tomu dostala do sporu s vlastní matkou Monikou Štikovou Binias, která jí nevěří, že takového výsledku dosáhla pouze dietou a cvičením. „Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě,“ uvedla už dříve Monika s tím, že takové lži mohou u mnoha dívek vyvolat například anorexii.

Takové obvinění si samozřejmě Charlotte nenechala líbit. „Jsem z ní zoufalá… Nikdo jí nic neudělal, nebyl mezi námi žádný konflikt, co by tomu předcházel. O to víc jsem v šoku. Podle mě má nějakou psychickou nemoc, protože tohle není normální,“ napsala Blesku nejmladší Štika.

„Mám už dole 40 kilo a hubnu dál. Mám to štěstí, že mi prsa zůstala, ale na břiše se mi nestáhla kůže, takže si ji nechám odstranit,“ uvedla sexy blondýnka, která snad ještě nikdy nevypadala lépe, a je tak pochopitelné, že svým novým tělem se poměrně často a ráda chlubí na sociálních sítích. Mrkněte do galerie a uvidíte sami, že její proměna je neskutečná.

Video: Povislou kůži musí odřezat! Charlotte Štiková zhubla už 40 kilo, zůstaly jen obří vnady

Video
délka: 03:00.60
Video se připravuje ...

Povislou kůži musí odřezat! Charlotte Štiková zhubla už 40 kilo, zůstaly jen obří vnady Markéta Reinischová

Fotogalerie
56 fotografií