Sestra Ornelly Koktové na sobě pořádně zamakala. Zatočila s nadbytečnými kily, a dokonce se kvůli tomu dostala do sporu s vlastní matkou Monikou Štikovou Binias, která jí nevěří, že takového výsledku dosáhla pouze dietou a cvičením. „Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě,“ uvedla už dříve Monika s tím, že takové lži mohou u mnoha dívek vyvolat například anorexii.

Takové obvinění si samozřejmě Charlotte nenechala líbit. „Jsem z ní zoufalá… Nikdo jí nic neudělal, nebyl mezi námi žádný konflikt, co by tomu předcházel. O to víc jsem v šoku. Podle mě má nějakou psychickou nemoc, protože tohle není normální,“ napsala Blesku nejmladší Štika.

„Mám už dole 40 kilo a hubnu dál. Mám to štěstí, že mi prsa zůstala, ale na břiše se mi nestáhla kůže, takže si ji nechám odstranit,“ uvedla sexy blondýnka, která snad ještě nikdy nevypadala lépe, a je tak pochopitelné, že svým novým tělem se poměrně často a ráda chlubí na sociálních sítích. Mrkněte do galerie a uvidíte sami, že její proměna je neskutečná.

Video: Povislou kůži musí odřezat! Charlotte Štiková zhubla už 40 kilo, zůstaly jen obří vnady

Video
Video se připravuje ...

Povislou kůži musí odřezat! Charlotte Štiková zhubla už 40 kilo, zůstaly jen obří vnady Markéta Reinischová

Fotogalerie
56 fotografií