O hlavní roli Marty se podělí hned dvě vítězky Tváře, a to Hana Holišová a Berenika Kohoutová.

Paní Kubišová je pro mě skutečná legenda a hrdinka, která s pokorou přijímala svůj osud. Je to pro mě velká výzva, vlastně se v poslední době ničemu jinému nevěnuji. Studuji veškeré materiály – písničky, dokumenty nebo texty. Nechci být její kopií, ale být sama za sebe,“ řekla Blesku Holišová, která je první vítězkou show na Nově Tvoje tvář má známý hlas. „S paní Kubišovou se osobně neznám, ale doufám, že k tomu dojde," dodala Hanka.

Těším se na připravované letní představení Musea Kampa, které bude volně inspirováno mojí kariérou. Jsem upřímně zvědavá, jak se divadelní soubor vypořádá s výběrem skladeb a s celkovým pojetím. Tak zlomte vaz!“ vzkazuje tvůrcům Marta Kubišová, která scenáristce a producentce Daniele Sodomové a režisérce Adéle Laštovkové Stodolové dala volnou ruku.

VIDEO: Hvězda Ulice a Tváře Hana Holišová: Ve Varech jen na otočku!

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Ulice a Tváře Hana Holišová: Ve Varech jen na otočku! Markéta Reinischová

Jestli se přijde na nějakou zkoušku sama Kubišová podívat, se zatím neví, ale všichni věří, že si premiéru 9. června 2022 na Letní scéně Musea Kampa nenechá ujít.

Roli Václava Neckáře (78) ztvární Jan Cina, který je vítězem druhé řady Tváře. „Pana Neckáře znám osobně a vím, že o projektu byl informovaný. Těším se, že se na nás přijde podívat a že nám řekne, jak se mu to líbí,“ řekl Blesku Cina, kterého alternuje aktuální soutěžící tváře, herec Denis Šafařík (28).

Fotogalerie
31 fotografií