Dokonale sladěná Klára Issová, která si zahrála jednu z hlavních rolí, rozzářila červený koberec i svým oblečením. Jako jedna z mála neoblékla prvoplánovou sexy róbu, a i když zahalená, byla za hvězdu.

Dcera slovenského herce Andreje Hryce (†71) podtrhla svůj šarm ostře červeným overalem, který doplnila diamanty v hodnotě 1,6 milionu korun.

Naopak Kadeřávková odhalila kůže nejvíce a v kratičkých minišatech doplněných o ALO diamanty za 2,4 milionu vypadala, jako by slezla z přehlídkového mola světoznámého návrháře. Nebylo divu, že si blondýnku ověnčenou diamanty pořádně hlídal partner.

„Bodyguarda za zády úplně nemám, ale doprovodil mě samozřejmě přítel,“ řekla Blesku Anička, která se pak celý večer vinula k YouTuberovi Danielu Štrauchovi (25), jenž se jí po dvou měsících odloučení vrátil z drsné reality show Survivor v Dominikánské republice. Příběh o tom, jak to dopadne, když partička dospělých rozehraje nebezpečnou hru s mobily, si nenechali ujít ani další slavní.

Vondráčková s novým účesem

Na párty po premiéře filmu dorazila Lucie Vondráčková (42), kterou doprovodily kamarádky. Zpěvačka předvedla nový účes – rozpustilé kudrny. Po mnoha letech, kdy nosila většinou jen upnuté ohony nebo lehce natočené vlasy, je to výrazná změna. Stojí snad za tím nový chlap? Říká se, že když žena změní účes, vždy je za tím nový objev…Po jejím příteli moderátorovi Petru Vojnarovi (46) se už dávno zavřela voda...

Bankéř rozléval alkohol

Největším pařmenem byl rozhodně Tomáš Měcháček (43), který se k jedné z hlavních rolí ve filmu dostal úplnou náhodou. „Nejprve jsme počítali s Vojtou Kotkem. Měl za sebou i kamerovky, ale pak se těsně před natáčením vyboural na motorce,“ řekla producentka Wanda s tím, že pak byl osloven právě Tomáš.

Herec, jehož všichni známe jako distingovaného bankéře z reklamy předvedl opačnou tvář a sklenici s vínem nepustil z ruky a doléval i ostatním. Postupem večera už na Tomášovi byla znát lehká společenská únava, ale rozhodně se boje s vínem nevzdávala a bylo mu jedno, jestli se jedná o červené nebo bílé.

Hanka Kynychová: Odvážný dekolt i rozparek

Přišla sice jen jako host, ale Hanka Kynychová (53) předvedla jedny z nejodvážnějších šatů. Pořádně hluboký dekolt s napěchovanými silikony předvedla cvičetelka v sametových šatech, které doplnila zlatými střevíčky a psaníčkem ve stejné barvě. Vysportované nohy odhalil odhalil vysoký rozparek. Věk zkrátka Hanka neřeší a sexy modelů se ve svém šatníků vzdávat nehodlá.

Fotogalerie
107 fotografií