Bývalá první dáma Dagmar Havlová má na instagramu více než 100 tisíc fanoušků a příznivců, které zajímají její postřehy ze života, momentky ze soukromí... anebo snímky, jimiž vzpomíná na dobu dávno zapomenutou. Jako teď – to totiž sdílela sérii roztomilých fotek, které vznikly před neuvěřitelnými dvaapadesáti lety! „Chci vám ukázat pár snímků z doby, kdy jsem z dítěte vyrostla v ženu,“ napsala na sociální síť hvězda intelektuálního Odcházení, krimi snímku Holka na zabití, seriálu Sanitka 2... ale i bláznivé taškařice Dědictví aneb Kurvahošigutntág.

Jak sama uvedla, zveřejněné fotografie, které v roce 1970 pořídili její spolužáci z FAMU, vznikly v době, kdy šla „po maturitě na konzervatoři šla ještě studovat JAMU. Pokoušeli jsme se vytvořit uměleckou fotografii...“ Přestože Havlová tvrdí, že se pět let předtím, než ještě pod svým dívčím příjmením Veškrnová zazářila v roli tak trochu praštěné skladnice Dany v komedii Holky z porcelánu, teprve „klubala“, nepopiratelnou pravdou je to, že již v té době byla velice půvabná. A to je na fotkách jenom minimálně nalíčená, oči jí pouze rámují tenké černé linky, jak bylo tenkrát v módě...

VIDEO: Dagmar Havlová na oslavě Karla Vágnera: Promluvila o svých vnučkách!

Video
délka: 01:29.44
Video se připravuje ...

Dagmar Havlová na oslavě Karla Vágnera: Promluvila o svých vnučkách! Hana Höschlová

Svým obdivným lajkem, ale i pochvalnými komentáři ji zahrnula celá řada hvězd českého šoubyznysu. Například herečka Lenka Krobotová (45), zpěvačka Anna K. (57), dále manželka Tomáše Kluse (35) Tamara (34), moderátorka Michaela Ochotská (37) a mnozí (respektive mnohé, protože mezi komentujícími byly převážně ženy) další. „Pořád stejně krásná a kreativní,“ shrnula to stručně zpěvačka Olga Lounová (41), která jí společně s Lilií Khousnoutdinovou (33) dělala doprovod na posledním předávání cen Český slavík.

Fotogalerie
106 fotografií