Saša Rašilov je otce čtyř dcer, s exmanželkou Vandou Hybnerovou (53) má Josefínu (28) a Antonii (24) a se současnou manželkou Lídou malé holčičky Marušku (5) a Emilku (2). A jak se říká, dětí nikdy dost, a tak do rodiny přibylo další miminko.

Saša stihl do padesátky být mladým tatínkem i dědečkem,“ pochlubila se Blesku Lída, která společně s Emilkou vyrazila na dámský dýchánek do bývalé čističky odpadních vod, kde se představovala nová kolekce módní značky inspirovaná vodou. Nejstarší Josefína udělala dědu nejenom z táty, ale i babičku z maminky Vandy a navíc si nadělila diplom z vysoké školy.

Promoce byla pěkná a noblesní, ani jsem neupadla. Rodiče byli společně v jedné místnosti i naproti sobě nenuceně a s úsměvem pili kafe v kavárně a to bylo skoro víc, než držet tubus s diplomem, kde mi chybí jedno příjmení,

VIDEO: Manželka Saši Rašilova přiznala další dítě v rodině!

Video
délka: 04:19.29
Video se připravuje ...

Manželka Saši Rašilova přiznala další dítě v rodině! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

protože jsem to já a doposud jsem na fakultě nenahlásila změnu. Taky mi rodiče donesli každej kytku a oba vybrali stejný růže a mě to děsně dojalo. Chápete,“ svěřila se na sociální síti čerstvá maminka.

Druhá manželka Rašilova Lída momentálně zažívá zvláštní věci, protože její muž je jedním ze soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas a hned první jeho vystoupení byla zpěvačka Pink.

Sašík se na Pink tak připravoval, až ucpal umyvadlo v koupelně. Nejdřív jsme podezírala dceru, ale pak se přiznal, že si oholil kompletně celé tělo do umyvadla. Podobných historek máme víc, ale nechci, aby se na mě Saša naštval,“ říká se smíchem Lída.

Fotogalerie
40 fotografií