Teribear je méďa hrdina a také maskot Nadace Terezy Maxové už dlouhé roky, ale teprve nyní ožívá v příbězích Aleny Mornštajnové. A právě modelka se stala kmotrou této nově vycházející knížky.

Už jsem si jí samozřejmě přečetla a přelouskala svým dětem. Naše děti stále bojují s češtinou, i když se díky škole hodně zlepšují, ale přece jenom doma mluvíme anglicky. Ale když se ně zlobím v češtině, tak to hodně rychle poznají,“ pochlubila se Blesku Tereza Maxová, která na křest do knihkupectví Luxor vynesla bílý overal se zipem, jenž odhaloval jednu její štíhlou nohu.

Tak tohle je jeden z mých vintage kousků od Kláry Nademlýnské. Předváděla jsem ho před 15 lety a nechala si ho stejně jako umělý kožíšek. V té době byla Klára jednou z prvních, kdo začaly šít z umělé kožešiny, dnes zjišťuji, jak byla nadčasová. Klárka totiž slaví 25 let své návrhářské kariéry a dává dohromady své kolekce. Díky tomu jsem zjistila, kolik modelů od ní doma mám,“ usmívá se topmodelka.

VIDEO: Tereza Maxová (50): V 15 let starém modelu předvedla bezchybnou figuru!

Video
délka: 05:01.54
Video se připravuje ...

Tereza Maxová (50): V 15 let starém modelu předvedla bezchybnou figuru!  Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

I když stále s modelingem koketuje, je přece jen více ředitelkou své nadace, ale i podnikatelkou. Se svým mužem, tureckým realitním magnátem Burakem Oymenem (48) vlastní rozsáhlý hotelový resort Six Senses Kaplankaya v městečku Milas na pobřeží Egejského moře. Jak moc se na jeho chodu podepsala koronavirová pandemie?

Paradoxně vůbec. My jsme mimo turistické dění a navíc jsme zaměřeni na relax, jógu, zdravé stravování, prostě taková oáza klidu, kterou v pandemii lidé vyhledávali. Měli tu své soukromí a navíc byli daleko od toho všeho dění," netají se Tereza.

Fotogalerie
73 fotografií