Cigarety a alkohol zpěvačka odmítá a ač se kvůli své herecké profesi pokoušela alespoň otestovat, jaké to je vlastně kouřit, nepovedlo se! Své kuřácké poprvé chtěla mít za sebou, když společně s tehdejším partnerem Michalem Dlouhým (53) hrála v představení Na dotek. „Chodili jsme s Michalem a on kouřil asi čtyřicet cigaret denně. Mě to prostě nepustilo dovnitř. To je něco jako bublinková voda, že tě to nepustí. Napiješ se a vyfrkneš to ven. Fakt jsem to zkoušela, koupila jsem si krabičku cigaret – že jsem poslušná herečka a naučím se to. A ne. Vypadalo to vždycky trapně,“ přiznala Vondráčková v talk show na Cafeečko Miluše Bittnerové

A když ne alkohol a cigarety, padla samozřejmě i přímá otázka, co drogy? „Když jsme točili film Post Coitum s Jurajem Jakubiskem, tak jsme měli nějakou scénu s Richardem Krajčem. A on říkal: Musíte si dát trávu a musíte ji tam jako kouřit. Myslím, že jsme ji tam tehdy kouřili. A ještě mi dali něco, čeho jsme se nadýchali, a potom jsme se celou dobu smáli,“ zalovila hluboko v paměti Vondráčková, která coby zapřísáhlá abstinující nekuřačka měla často problémy s tím, když se v zákulisí kouřilo. "Bylo tam tolik dýmu, že nešlo vůbec nic vidět. Musela jsem proběhnout a vynořit se vzadu. Potom jsem byla šťastná, že to zakázali," oddychla si Vondráčková. 

A zatímco se striktně brání jakýmkoli neřestem a návykovým látkám, první místo v jejím životě patří dvěma synům  Matyášovi a Adámkovi, jejichž otcem je hokejista Tomáš Plekanec (39). Po rozvodu jsou děti převážně v péči zpěvačky. „Já jsem taková máma kvočna, jsem s těma klukama pořád. Deset let už jsem mimo divadlo. Myslím, že to byla Zlata Adamovská, která mi říkala, že lituje času, který nestrávila s dětmi, protože musela do divadla. Řekla jsem si, že až jednou budu mít děti, tak odejdu z divadla, abych mohla být večer s nimi doma. To mi vyšlo a do divadla se pořád neženu. Mladšímu synovi bude teprve sedm, nechtěla bych si to potom vyčítat. Myslím, že naši, když to vidí, tak zvedají oči v sloup. Já ty své kluky pořád pusinkuju a objímám,“ dodala Vondráčková, která má své milované kluky stále ve své posteli a nehodlá na tom zatím nic měnit. Vždyť za celých deset let, co se o děti stará, nikdy neměla žádnou chůvu ani výpomoc. Jak v Kanadě, tak ani v Čechách. 

VIDEO: Lucie Vondráčková opět bez Vojnara: Je to ještě její kluk?!!

Video
Video se připravuje ...

Lucie Vondráčková opět bez Vojnara: Je to ještě její kluk? Markéta Reinischová

Fotogalerie
50 fotografií