Zatímco Lucie Bílá (55) nebo zlatá Slavice Ewa Farna (28) měly po svém boku své partnery, Lucii Vondráčkové dělal garde zpěvák Ladislav Pham alias Reago, se kterým nazpívala společný duet. Kde nechala svého přítele Petra Vojnara, ví jen ona sama. 

Očekávalo se, že Lucka se svým přítelem dorazí, ale možná ho nevzala kvůli svým rodičům, kteří v karlínském divadle byli, a doposud jim ho nepředstavila. „Bereme ho jako kamaráda,“ šokoval pro Blesk Jiří Vondráček, který opět potvrdil, že vztah Vojnara a jejich dcery je opravdu prapodivný. 

VIDEO: Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně.

Video
Video se připravuje ...

Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně Markéta Reinischová

Není to poprvé, co Vondráčková Petra zazdila. Před časem v Showtimu o něm mluvila tak, že každého napadlo jediné - rozchod. „Já vůbec nemám čas na lásku,“ řekla zpěvačka a na dotaz, co na to říká Vojnar, odpověděla: „Dlouho jsem ho neviděla. Snad to zvládne, je to velký kluk.“ 

Co na to Vojnar? „Spousta lidí mi psalo, jestli jsme se rozešli, a já vůbec nechápal proč. Kdyby ano, tak bych to věděl dřív, než by o tom Lucka veřejně mluvila. Nerozešli jsme se. Jak vidíte, přišli jsme ruku v ruce, jsme tady spolu, neházíme na sebe vražedné pohledy, prostě všechno je tak, jak má být,“ řekl Blesku moderátor.

Tak uvidíme, kdy tenhle vztah vyšumí do ztracena, nebo naopak překvapí...

Fotogalerie
53 fotografií