Do Česka totiž zamířila takřka bez financí a spoléhá na pomoc kamarádů. Hned jeden ji vyzvedl na letišti. Moderátor a herec Petr Vojnar (45).

Máme spolu rozjednaný jeden pracovní projekt, takže mi zajistil odvoz a ubytování. A budeme na tom projektu dělat,“ popsala Nedělnímu Aha! bez bližších podrobností Dominika. Podle našich informací Vojnar chystá pod vedením italského producenta Gabriela Grillottiho píseň, v níž má Gottová také krátce zpívat - recitovat. A za to si má věčná průšvihářka nějakou tu korunu vydělat.

Zaplatí dluhy?

Hned ji ale bude muset pustit. V Praze ji totiž čeká vyrovnání dluhů za minulé bydlení v pronajatém vysočanském bytě (Aha! informovalo). Za vymalování a opravu parket, které poničila vyteklá lednička, vysolí Dominika okolo 30 tisíc korun.

VIDEO: Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně

Video
délka: 04:25.24
Video se připravuje ...

Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně Markéta Reinischová

„Musím to vyřešit, vím o tom!“ komentovala to po příletu Gottová. Ta ve Finsku žije ze sociálních dávek, z nichž platí bydlení o obživu. Stálou práci si zatím, buď kvůli restrikcím nebo své problematičnosti, zatím nenašla. A tak chce zkusit štěstí v Praze.

Má dojednaných několik pracovních schůzek a pokud by jí některá nabídka vyšla, je připravená se do Prahy opět natrvalo přestěhovat. „Timo je stále pryč a já jsem v Helsinkách na všechno sama. Takový život je šílený,“ objasnila. Jak tohle dopadne....

Co na to říká Vojnarova přítelkyně Lucie Vondráčková (42) není známo, ale každopádně o ní ve spojení s Petrem už dlouho nebylo slyšet. Vojnar hned po Vánocích odletěl s kamarádem do Amerika a Lucka zůstala se syny v Česku, kde nahrává jeden song za druhým. Ale ne s Vojnarem. 

Fotogalerie
62 fotografií