Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Novoroční předsevzetí českých hvězd: Drsná Bendová a útěk Vojnara od Vondráčkové!

/
 • Slavní v novém roce
  3. ledna 2022 ● 20:00

  Rok 2022 je tady! Některé slavné ženy si tradičně daly hubnoucí předsevzetí, protože vánoční přejídání nebralo konce, další celebrity sbalily saky paky a frnkly do tepla.

 • 1.

  Marika Šoposká

  Herečka a finalistka letošního StarDance Marika Šoposká strávila konec roku na vyhřáté zahradě, ale hned 3. ledna nasedla s rodinou do letadla, přičemž zmizeli k moři.

  „Tenhle rok byl jako lunapark, tenhle rok jsme to hodně podojili, jak říkáme s Terkou, ale taky se sáhlo občas kopýtkem až na dno, jak říkáme s druhou Terkou, ale nahoru to nepoletí a dole to najdeme, jak říkáme s mámou. Tenhle rok mi dal tolik výjimečných lidí, přátelství a zážitků, že o nich ani nedokážu psát. Ukládám si je do svý myšlenkový šperkovnice, na vatičku, aby jim bylo pohodlno, byly v bezpečí a nemohly se poškodit ani rozbít,“ shrnula loňský rok Marika.

 • 2.

  Lukáš a Veronika Hejlíkovi

  Na válecí dovolenou vyrazil Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou a synem. „Fotka, jak kdybych dlouho někam neletěl. Ano, opravdu jsem dlouho někam neletěl. Naposledy před dobou virovou, to jsme byli v Barceloně a následně na poznávačce po Středozemním moři. To by teď bylo opravdu komplikovaný, a tak jsme si zaplatili válecí dovolenou. Ale práci si samo beru (nejenom do letadla),“ pochlubil se Lukáš.

 • 3.

  Alice Bendová

  Věčná bojovnice s kily navíc Alice Bendová. „Tak a začala jsem zase běhat po tom obžerství, nasadila jsem nové triko, čepici, tenisky, upravila jsem jídlo a dnešní sváča byla ve formě tyčinky. Pokud se chcete dostat do formy rychleji, nasaďte triko, trochu pohybu, šest jídel denně, zeleninu, hodně tekutin a uvidíte ty výsledky na konci ledna,“ tvrdí herečka.

 • 4.

  Petr Vojnar

  Moderátor Petr Vojnar se rozhodl, že překoná svůj panický strach z létání, a tak vyrazil s kamarádem do Ameriky. „Rozhodl jsem se nadělit si sedm letů, z toho dva mezikontinentální. V pondělí se vydávám do Vegas a následně Cancúnu. A protože minuta v letadle je pro mě stejně hrůzná jako pro Řezníka minuta českýho popu nebo Dana Landu očkování, rozhodl jsem se v rámci terapie celý můj trip dokumentovat - asi/možná/snad - pro mě na statečně opomíjené platformě Instáč,“ napsal na facebook Vojnar. O jeho partnerce Lucii Vondráčkové ani slovo, takže opět sólo.

 • 5.

  Vendula Pizingerová

  Do hubnutí se pustila i Vendula Pizingerová. Po vzoru Alice Bendové si vybrala nutriční dietu. Prý potřebuje shodit pět kilo.

 • 6.

  Victoria

  Zpěvačka Victoria se pokusila o otužování. Její vstup do ledového bazénku trval asi vteřinu. „Zaplněný láskou, bohatstvím, ale hlavně zdravím. Ať je rok 2022 rokem, kdy zlomíte špatné návyky, řeknete někomu, že mu odpouštíte, a posunete se z minulosti. Opatrujte se, bůh vám žehnej,“ popřála kráska.

 • 7.

  VIDEO: Petr Vojnar o vztahu s Luckou Vondráčkovou: Budoucnost je nejistá, přiznal.

  Video
  délka: 05:02.76
  Video se připravuje ...

  Petr Vojnar o vztahu s Luckou Vondráčkovou: Budoucnost je nejistá, přiznal. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  21 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy