Radostnou novinku oznámil na Instagramu sám Plouhar. „20.02.2022 přišel na svět Honzík, všichni jsou zdraví a už se spolu všichni těšíme s Radkou Plouharovou doma,“ svěřil se teprve v neděli 27. února představitel seriálového Štěpána.

Ten začínal jako negativní postava – podváděl Týnu, později si vzal za ženu její sestru Sylvu a bil ji. Nakonec se v příběhu Slunečné po zdravotních problémech „polepšil“ a našel štěstí po boku Karolíny v podání Denisy Nesvačilové (30).

Právě ta mu nyní na sociální síti gratulovala. „Mooc gratuluju! Mám ohromnou radost, uf! Nejvíc lásky a zdraví! Pusu,“ napsala v komentářích. Ozvala se také herečka Monika Zoubková (45). „Ty můj bráško! Moc vám gratuluju k takovému štěstíčku. Hodně lasky a zdraví, rodinko.“ A stručnou gratulaci poslala též Markéta Hrubešová (49). 

Plouhar, který si kromě Slunečné zahrál kdysi i ve Velmi křehkých vztazích, se objevil i ve Specialistech nebo v Modrém kódu. V posledním jmenovaném seriálu se rovněž na place sešel s Evou Burešovou (28) a tvořil s ní pár. V soukromí je ale šťastný po boku své ženy Radky, členky sboru Baletu Národního divadla. Svatbu oslavili v roce 2019 a nyní, tři roky po veselce, už mají i prvního potomka. A dali mu dokonce jméno právě po tatínkovi – Jan neboli Honza.

VIDEO: Slunečná ve finále: Burešová a Lambora si konečně řekli ANO! 

Video
Video se připravuje ...

Slunečná je ve finále: Burešová a Lambora si konečně řekli ANO! FTV Prima

Fotogalerie
76 fotografií