Dcera známého hereckého dua Jany Brejchové (82) a Vlastimila Brodského (†81) prožila okamžiky, na které asi jen tak nezapomene. Ve frontě v obchodě chtěla Tereza Brodská ulehčit čekání jedné dámě, která měla jenom jednu věc. Pustila ji tedy před sebe, blíže ke kase. Jenže jak tomu tak bývá, každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. „Vynořil se chlap a začal: ‚Ty kr*vo, když takhle budeš pouštět každýho, tak přijdu domů večer.‘ Obtěžkaná taškama jsem mu slušně odpověděla, že se jednalo jen o jednu paní. A on začal řvát a nadával a poslední jeho slovo byla ‚p**a‘!“ svěřila se na instagramu Brodská. Mnohé ženy by takováto vulgarita notně vyvedla z konceptu.

A to se stalo i herečce, co je aktuálně k vidění v seriálu Slunečná. Jenže vzápětí zareagovala až nečekaně pohotově… „Jak to slovo dořekl a celá fronta za mnou jen koukala, tak jsem ty těžký tašky upustila a vrazila mu facku! Velkou! On jen zíral, já posbírala rozmašírovanej nákup a vypadla s hrůzou, že mě prohodí výlohou,“ popisovala chvilky, kdy v ní byla docela malá dušička. „Za chvíli se mě ale zmocnil tak blažený pocit… Vzepřela jsem se! Dávala jsem hodně facek při natáčení, ale nikdy mě nenapadlo, že ubalím facku i v soukromí!“ podivovala se sama nad sebou.

VIDEO: Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích!

Video
délka: 05:42.80
Video se připravuje ...

Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

V instastories pak upozorňovala, že její chování není návod jejím příznivcům. „Dávat facky lidem, to se nemá, takže to nedělejte. Ale tady už nebylo prostě zbytí. Pořád se trošku klepu, ale… jsem na sebe pyšná,“ hlásila rozechvělým hlasem a s úsměvem na rtech. V komentářích se pak dočkala množství komentářů plných podpory nejenom od fanoušků, ale i od hereckých kolegyněk a kolegů.

„No tak to už tedy muselo být. Jsi statečná a dobře jsi udělala. Hulvát,“ ulevila si například Regina Řandová (54). „Nejlepší věc, kterou jste mohla udělat! Třeba se mu rozsvítilo,“ bavil se její reakcí známý moderátor Jan Musil (54). „Ti lidi úplně zapomínaj, že nejsou na internetu. Já teď taky denně potkávám tak zlé lidi, že fakt čumím. Jsi hustá, Terinko,“ napsala jí Eva Burešová (28), která se s ní potkává jak před kamerami Slunečné, tak nově i dalšího seriálu FTV Prima ZOO.

Fotogalerie
45 fotografií