Kubovi přirostla Doubice k srdci stejně jako jeho dědečkovi Iljovi Prachařovi (†81), který tam měl svou chalupu. „V dětství jsme tam bývali často s dědou,“ vzpomínal už dříve vnuk Trautenberka z Krkonošských pohádek.

A tak Jakub nelenil, a když se naskytla příležitost, koupil ve vesnici celkem tři pozemky o celkové výměře 1123 m² za velmi slušnou částku 2 miliony korun. Podle kupní smlouvy se jedná o nemovitosti, jež tvoří zejména trvalé travní porosty a zbořeniště sklepa. Navazuje tak na rodinnou tradici a obec u Českého Švýcarska se rozroste o dalšího zástupce slavného hereckého rodu. „Kubu tu občas potkáváme. Dělal tu i koncerty, když to situace dovolovala,“ prozradil deníku Aha! jeden z místních obyvatel.

Obec Doubice učarovala také Slavíkovi, který si zde nechal postavit krásnou roubenku. S ženou trávil na chaloupce před svou smrtí hodně času, a Gottová tak dostane nového souseda, se kterým se dobře zná. Navíc to k sobě nebudou mít daleko, necelý kilometr. Z data, kdy Jakub podepsal kupní smlouvu, ale trochu mrazí... Stalo se tak 14. července 2021, tedy v den Gottových nedožitých 82. narozenin!

Když si Jakub bral za manželku Agátu, mezi hrstkou pozvaných nechyběl Slavík s manželkou Ivanou. Původně jim totiž měli jít za svědky, což si domluvili na dovolené na Maledivách, kde se náhodou potkali. „Přišli ke mně, že se chtějí vzít a jestli bychom jim nesvědčili. Víte, bylo to v takovém rauši opojení té romantiky, tak jsme samozřejmě řekli ano,“ svěřil se tehdy zpěvák. Ale nakonec z toho sešlo, milenci se v dubnu 2013 tajně vzali v Mariánských Lázních, o měsíc později se konal obřad v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Úněticích, kde Gottovi nechyběli jako hosté.

Celkem dlouho se táhlo majetkové vyrovnání Jakuba s exmanželkou Agátou Hanychovou (36). Modelka ale minulý týden hodně v nadsázce uvedla, že už je vše za ní a prodala orgány, aby mohla bývalého partnera vyplatit. Je tak možné, že peníze, co mu Agáta poslala na účet, neváhal Jakub investovat do nemovitosti v zamilované vesnici.

VIDEO: Na Lovu: Hvězdný speciál: Jakub Prachař rozjel při hádání otázek pořádný taneček!

Video
Video se připravuje ...

Na Lovu: Hvězdný speciál: Jakub Prachař rozjel při hádání otázek pořádný taneček! TV Nova

Fotogalerie
49 fotografií