„Kritika mi nevadí, ale slušná! Vulgární kritiku neberu a ať si každý zamete před vlastním prahem...,“ napsala Blesku Gottová. Je jasné, že naráží na slova odborného kritika a publicisty Josefa Vlčka.

Ten totiž nejstarší Gottovu dceru zrovna nešetřil. V populární hudbě neexistuje pojem kýč, ale pojem s**čka. Ano, to platí i o klipu,“ řekl zcela bez skrupulí Vlček. Text písničky a způsob zpracování celého Dominičina klipu označil jako zastaralý a vše shrnul do všeříkající věty - ta je sto let za opicemi.

„Za tou písní a mou recitací si stojím...“ obhajuje svůj hudební počin Gottová. „Byla to pro mne úplně první profesionální zkušenost s mikrofonem. Zpívat bych si netroufla, ale s recitováním textu, s nímž se plně ztotožňuji, jsem souhlasila,“ popsala Aha! Gottová vznik písně. 

„Já věřím, že lidé díky té písni pochopí, jak moc jsem tátu milovala a jak se teď bez něj cítím,“ doplnila Karlova dcera. Ta od loňského května bydlí znovu ve Finsku, ale kvůli nespokojenosti se staronovým životem s manželem Timem Tolkkim (55) znovu kokektuje s možností vrátit se do Česka.

Video: Útok Dominiky na Ivanu v den premiéry! A Dáda se bojí mezi známé kvůli Felixovi

Video
délka: 02:20.56
Video se připravuje ...

Útok Dominiky na Ivanu v den premiéry! A Dáda se bojí mezi známé kvůli Felixovi Bára Horáková

Fotogalerie
32 fotografií