„Tak ahoj světe! Jmenuju se Jonka a už se na vás Réziny moc těšim... Dneska sem byla tak rychlá, že sem rodičům vynahradila to dlouhý čekání,“ pochlubila se v neděli na svém instagramu finalistka reality show Vem si mě! a někdejší partnerka Libora Boučka (41) Tereza Zimová. 

„Máma je taky v pořádku a je ráda, že nerodila v autě, bo měla oči vykulený a bílý tepláky. Brzo na viděnou. PS: Sem teda tuze krásná. A nedělní, jako brácha,“ informovala. Starší syn Albert se Zimové a Haštavovi narodil v červnu 2020. 

Zvlášť radostnou zprávou je příchod malé Johanky pro Haštavovu bývalou přítelkyni Moniku Absolonovou. Ta mu sice po rozchodu nemohla přijít na jméno, nakonec se ale stali výbornými kamarády.

 „S Jarouškem jsem po rozchodu úspěšně dva roky nemluvila, protože mi vadil. Pak už mi přestal vadit, začali jsme se kamarádit a on pak přivedl tuhle krasavici,“ prozradila Monika před časem serveru Super.cz.

Monika se tehdy se svou sokyní nejen smířila, ale také skamarádila. A protože si holky opravdu padly do oka a zpěvačce se Tereza zdála pro Jardu přímo ideální partnerka, zapojila se Monika do jejich vztahu ještě víc. "Chtěla bych, aby se vzali. Věřím jim. Vše to máme s panem Haštavou v plánu a Tereza se to brzy dozví. Přijde a řekne ano. Jestli ne, tak ji zabiju," smála se zpěvačka.

A zdá se, že Monika jen tak do větru nemluvila. Zimová se po čase pochlubila přátelům zásnubním prstýnkem. K fotografii pouze dodala komentář "Rezervoval Rózu", čímž dala světu najevo, že je zasnoubená.

VIDEO: Upřímná Monika Absolonová pět měsíců po rozchodu: Řeknu vám, jak to mám teď s chlapy!

Video
délka: 03:27.08
Video se připravuje ...

Upřímná Monika Absolonová pět měsíců po rozchodu: Řeknu vám, jak to mám teď s chlapy! Markéta Reinischová

Fotogalerie
22 fotografií