Vypadá to, že se Monika Absolonová už oklepala z rozchodu s Tomášem, který je otcem jejich synů Tadeáše (6) a Matouše (skoro 3). Nejenže vypadá nejlíp, jak kdy vypadala, ale má energie na rozdávání.

„To, že je mi 45, nijak tragicky neberu, naopak se dost často cítím na dvacet. A jediné, co si přeju, aby mi ta energie zůstala co nejdéle. Mám opět tolik práce, zpívám po celé republice, vařím se svými fanoušky a k tomu mám dva skvělé kluky. Mám se teď opravdu skvěle,“ řekla Blesku zpěvačka, jež šla na nedávné narozeninové oslavě z jedné mužské náruče do druhé.

„Mám okolo sebe tolik super chlapů, že si nestěžuji. Kamarádi se za mnou občas zastaví doma, dáme si skleničku, ale na vztah teď opravdu nepomýšlím. Nedovedu si představit, že bych někoho přivedla domů a klukům ho představila jako nového strejdu, to fakt ne,“ přiznala.

VIDEO: Upřímná Monika Absolonová pět měsíců po rozchodu: Řeknu vám, jak to mám teď s chlapy!

„Dostala jsem několik pozvání na rande, ale nemám na to čas, takže jsem si udělala pořadník,“ směje se Absolonová. „Na večeři v restauraci jsem za tu dobu, co jsem sama, byla jednou, a to s mojí kamarádkou,“ dodává Monika, která si opět nechává narůst vlasy.

„To peklo mezi krátkými a dlouhými vlasy už nastalo, takže po ránu mi vlasy trčí do všech stran, ale vydržím to. Mám už dole asi 17 kilo a cítím se fakt skvěle. Asi už nikdy nebudu vážit tolik, co před kluky, ale to mi nevadí. Naštěstí jsem si ze svého hubeného období schovala všechny džíny a šaty, takže nemusím moc nakupovat. A ty velké věci sedí i na hubené postavě,“ tvrdí zpěvačka, jež ráda přišla podpořit svého kamaráda Mariana Vojtka v jeho novém podnikání. Během pandemie totiž vymyslel kosmetickou řadu pro ženy.

Fotogalerie
59 fotografií