Monika Absolonová (36) chodila s podnikatelem Jaroslavem Haštavou před čtyřmi lety. Vztah tenkrát nedopadl podle jejich představ a Monika na Jardu na nějaký čas zanevřela. "S Jarouškem jsem po rozchodu úspěšně dva roky nemluvila, protože mi vadil. Pak už mi přestal vadit, začali jsme se kamarádit a on pak přivedl tuhle krasavici," prozradila Monika serveru Super.cz

Monika se tehdy se svou sokyní nejen smířila, ale také skamarádila. A protože si holky opravdu padly do oka a zpěvačce se Tereza zdála pro Jardu přímo ideální partnerka, zapojila se Monika do jejich vztahu ještě víc. "Chtěla bych, aby se vzali. Věřím jim. Vše to máme s panem Haštavou v plánu a Tereza se to brzy dozví. Přijde a řekne ano. Jestli ne, tak ji zabiju," smála se zpěvačka.

A zdá se, že Monika jen tak do větru nemluvila. Česká modelka Tereza Zimová (25), známá především z reality show Vem si mě, se na svém facebookovém profilu o víkendu pochlubila přátelům zásnubním prstýnkem. K fotografii pouze dodala koment "Rezervoval Rózu", čímž dala světu najevo, že je zasnoubená.

Podezíráme Moniku, že očekává, že její dobrý skutek bude náležitě odměněn. Zatím se však na ni štěstí neusmálo. "Měla jsem pro ni svého bratránka. Je pěkný, má taky psa. Hodili by se k sobě. Měla jsem je v plánu seznámit na oslavě mých narozenin, ale Monika měla dvoják v divadle, tak nedorazila. Ale nevzdávám to," přiznala Zimová tajné pikle, které na zpěvačku kuje.

Fotogalerie
8 fotografií