Srdíčko, na které se Institut experimentální a klinické medicíny v Praze 4 specializuje, to prý ale není. „Je to všechno dohromady, nechce se mi o tom ani mluvit,“ snažil se ještě osvětlit svoji diagnózu herec, který v IKEM kvůli srdeční arytmii prodělal dokonce dvě katetrizace po sobě.

Podle hercovy dcery Kristýny Frejové (50), herce v nemocnici přijali kvůli zablokované krční páteři. „V pátek podstoupil plánovaná vyšetření a po víkendu ho čekají ta zbývající. Jediné, co teď potřebuje, je klid,“ řekla Super.cz Frejova dcera. Že má problémy s páteří, Frej Blesku svěřil už v listopadu, kdy slavil 80. narozeniny.

Mám se špatně, ale dobře to snáším. Noha bolí jako čert od páteře, ale nestěžuju si. A jak už to bývá, vyjdu na jeviště a najednou nebolí vůbec nic. Je ze mě jura,” snažil se vtipkovat tehdy Frej, který se v IKEM také už drahně let léčí s cukrovkou. A protože všechny problémy páteře se odrážejí i na orgánech dutiny břišní, nemocnice se rozhodla herce komplexně vyšetřit na hepatogastroenterologii.

VIDEO: Ladislav Frej v Šíleně smutné princezně: S čím měl největší problém?

Video
Video se připravuje ...

Ladislav Frej v Šíleně smutné princezně: S čím má největší problém? Blesk TV

Fotogalerie
44 fotografií