Několik měsíců před 70. narozeninami zasáhl rodinu Zdenkův těžký průběh covidu, kvůli kterému skončil v nemocnici. Dnes však dvojice společně na toto období vzpomíná již s úsměvem na rtech. „Já nevím, jestli to bylo tak hrozný, chvilku to vypadalo ve mně, ale vždycky to zvenku vypadá jinak než zevnitř,“ zhodnotil zpětně svůj stav v pořadu Showtime Zdenek Merta.

„Zvenku to vypadalo výrazně hůř, než jak se Zdenek cítil. Samozřejmě jsme měli obrovskej strach, když byl na kyslíku, ale on byl na pokoji s kamarádem, úplnou náhodou a řehtali se od rána do večera, takže sundali kyslíkovou masku a smáli se a pak zase přičuchli,“ popsala se smíchem Zora Jandová, jak nečekaně příznivě tehdy vypadala manželova hospitalizace na covidovém JIP oddělení.

„Jak přežít covid, že jo. Já jsem přišel do pokoje a tam seděl Čtvrtníček v masce. Já jsem myslela nejdřív, že je to skrytá kamera,“ prozradil hudebník, že mu tehdy na pokoji společnost dělal herec a komik Petr Čtvrtníček (57), a tak i přes jejich vážný stav nebyla nouze o zábavu.

VIDEO: Petr Kolář: Exekuce a prodej domu! A Rychlý mlží o útoku mafie

Video
délka: 02:33.32
Video se připravuje ...

Petr Kolář: Exekuce a prodej domu! A Rychlý mlží o útoku mafie Bára Horáková, Lukáš Červený


Fotogalerie
30 fotografií