Milion a 200 tisíc fanoušků. Právě tolik sledujících hlásí její profil na sociální síti TikTok. Dědeček Luděk Munzar (†85) by asi koukal, co jeho vnučka, influencerka momentálně dokázala. „Já jsem spíše takový bavič, já tam opravdu nenatáčím reklamy, nějaké silnější názory... Spíše dávám taková videa s tématikou Harryho Pottera nebo Marvel filmů. To, co baví mé vrstevníky,“ popsala vnučka Jany Hlaváčové (83). „Jsem ráda, že se to lidem líbí. Natáčím hlavně v angličtině, v češtině skoro vůbec,“ řekla pokračovatelka slavného hereckého rodu.

Odmítá protekci

Kvůli tomu se Anička dost často setkávala s označením protekční dítě. „Dnes už to neřeším. Chci hledat svou vlastní cestu životem a vždy jsem odmítala jakoukoliv protekci,“ dodala v rozhovoru pro Český rozhlas. Počet jejích sledujících den ode dne roste. „Nejvíce lidí mám z Ameriky. Co dávám videa v angličtině, šlo to strašně nahoru. Třeba o sto tisíc týdně!“ upřesnila Anička mluvící bravurní angličtinou. I díky tomu může teď uvažovat, že zamíří do USA a pokusí se uspět v hereckých kurzech.

Vychovával ji děda, mluvit učila babička

Anička v rozhlase vzpomínala i na své dětství. „Když jsem byla malá, vychovával mě dědeček, protože rodiče hodně hráli.“ Luděk Munzar tak byl prý jeden z jejích velkých vzorů. „Hodně mě naučil, všechno mám od něj. Jsem neskutečně vděčná, že jsem s ním mohla trávit tolik času. Měla jsem u něj jistotu a bezpečí. Mohla jsem se ho zeptat na cokoliv,“ svěřila se s tím, že další její učitelkou byla babička Jana Hlaváčová. „Učila mě správně vyslovovat, což mě dost odlišuje od mých vrstevníků, kteří mluví rychle, ale často nesrozumitelně,“ dodala.

Role s tátou

Se svým tátou Jiřím si loni zahrála v seriálu Hlava Medúzy. Dostala v něm malou roli klapky. „Byl to nápad režiséra Filipa Renče, u kterého už jednou hrála v komparsu. Nebylo to kvůli tomu, že v seriálu hraju já,“ podotkl Dvořák.

Video: Bára Munzarová (49) před novou rolí: Operace ramene!

Video
Video se připravuje ...

Bára Munzarová (49) před novou rolí: Operace ramene! Markéta Reinischová

Fotogalerie
48 fotografií