Muzikant Roman Holý před svou partnerkou, s níž má dvě děti, několik let randil s herečkou Aňou Geislerovou, ale po jejich rozchodu se stáhl do ústraní. Ne z hudebního světa, ale ze společenského, a tak jeho „paní Columbovou“ veřejnost nezná. To, že se jejich vztah rozpadl, hudebník přiznal v podcastu na Seznam.cz.

„Moje nová deska je sentimentální. Nemůže za to úplně covid, ale moje neutěšitelná rodinná situace. Mně se po dvaceti letech rozpadl vztah, a to je v kombinaci s covidem na desku. To je čirá beznaděj, aby se člověk nezbláznil, neuchlastal, což se taky v tom covidu nedalo dělat, chlastat doma, to jsem nikdy nedělal.

VIDEO: Matěj Ruppert z Monkey Business: S kapelou pro fanoušky připravili mejdan! Už brzy!

Video
délka: 21:23.08
Video se připravuje ...

Matěj Ruppert z Monkey Business: S kapelou pro fanoušky připravili mejdan! Už brzy! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Tahle deska je odrazem toho, co jsem skutečně prožíval. To, co já tam nabízím, je veliká otevřenost, odkopanost, jak my říkáme s Danem Bártou,“ svěřil se Roman, který se ze své bolesti vyzpíval na albu s názvem Strážce klidu Vol. 1.

Z Monkey Business je to tak další člen, kterému krachl dlouholetý vztah. První manželství s Karolínou vydrželo Matěji Ruppertovi (43) tři roky, druhé už je stabilní. S manželkou Terezou vychovávají dvě dcery. První manželství nedopadlo ani Ondřeji Brouskovi (40). Po rozvodu s herečkou Adélou Gondíkovou (48) se oženil s Annou Remkovou a mají spolu syna a dceru.

Fotogalerie
14 fotografií