Hvězda seriálu Co ste hasiči se rozhodla ukázat skutečnou realitu, co se skrývá za všemi těmi dokonale nastylizovanými fotkami na sociálních sítích, jimiž ostatní celebrity dokumentují své idylické a harmonické domovy. „Štědrý den jako malovaný? To, že se dneska doma pohádáte, je více než jisté. Že věci nevyjdou je jasné jako facka, a že děcka neustále řvou a neumí se chovat, je jistota dne. Nádech, výdech a klid. Nic nemusí být dokonalé. Nežijeme v reklamě. Zkusme jen být a nechme se unášet kouzlem Vánoc…“ přála si zprvu Jana Bernášková. O něco později herečka sdílela další příspěvek, v němž popsala, že jenom nádech a výdech rozhodně nezabral…

„Třikrát jsme se doma pohádali. Děcka řvaly a hádaly se celý den. Zabavila jsem šestkrát zapalovač a osmkrát řekla, že Ježíšek s takovou opravdu nic nedonese. Klasická vyhrožovačka. U stromečku se mi vybil telefon a u nalévání polévky se rozlila Coca Cola přes celý stůl. Takže Vánoce byly naprosto v pořádku,“ líčila herečka a zároveň autorka již dvou románů pro ženy, jimž dala vzniknout během koronavirové pandemie. „To, že vánoční svátky přežijeme ve zdraví a bez rozvodu, je vlastně dárek od Ježíška…“ dodala sarkasticky matka teenagerky Justýny (15), jejímž otcem je režisér David Drábek (51), a synka Theodora (8), kterého má se svým současným manželem, scenáristou Rudolfem Merknerem (49).

VIDEO: Jana Bernášková přiznala: Syna jsem zamkla v autě! Zasahovali hasiči 

Video
Video se připravuje ...

Jana Bernášková přiznala: Syna jsem zamkla v autě! Zasahovali hasiči Markéta Reinischová

Na své followery, a že jich má na instagramu více než 30 tisíc, pak důrazně apelovala, aby se nestresovali „navoněnými, dokonalými fotkami ze sítí. Nikdo tak doopravdy nežije. Fakt! Nezapomínejte nato, že i těm největším světovým hvězdám ráno smrdí z pusy.“ Za pravdu jí dávaly nejenom její fanynky, ale i kolegyně z umělecké branže – třeba herečky Tereza Brodská (53) a Michaela Badinková (42), zpěvačka Lucie Vondráčková (41) či moderátorka Eva Decastelo (43). „Moje vánočka? Že jsem ji manželovi o hlavu mohla mlátit, co by kamenem dohodil. Vánoce, jak mají být,“ přidala se i herečka Andrea Růžičková (37), co s Bernáškovou hrála v retroseriálu Vyprávěj.

Fotogalerie
58 fotografií