Šéfka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (49) to v životě neměla jednoduché. Po smrti dcery Klárky (†5) a manžela Karla Svobody (†68) ale po letech konečně opět našla štěstí. Po boku svého třetího manžela Pepy (34) jenom září! 

Rodiče malého Josífka (1) působí jako čerstvě zamilované hrdličky i po letech. S miminkem v domácnosti se ale přece jen něco změnilo a tak teď Vendula rozněžněně zavzpomínala, jak to vypadalo na začátku jejich vztahu, když ještě měli spoustu času jenom na sebe. 

„Když jsme spolu začali chodit s Josefem, tak jsme si dělali každej den fotku. No a pak jeden z nás ztratil telefon... A nějak jsme to už nedodržovali. Bylo to pro mě asi dost romantický. Teď, když se chci vyfotit, tak to trvá,“ práskla na sebe a nostalgicky se ohlédla do minulosti.

Nějaké fotky páru prý ale přece jenom naštěstí zbyly. „Je to připomínka těch zamilovanejch pohledů. Tak věřím že si zítra uděláme fotku všichni společně,“ napsala den před Vánoci na svůj instagram. 

A skutečně: 24. prosince se pak pochlubila fotkou, na níž se na procházce tiskne k manželovi Pepovi, který s úsměvem od ucha k uchu v náručí drží malého Josífka. „Krásné Vánoce! Láska je štěstí, které si dáváme navzájem,“ vzkázala zamilovaně. 

S o šestnáct let mladším partnerem své mámy prý skvěle vychází i syn Pizingerové z prvního manželství, Jakub Svoboda (16). Zdá se tak, že prezidentka nadace a držitelka tří titulů Žena roku teď prožívá opravdovou idylku. 

VIDEO: Vendula Pizingerová: Josef mě straší ještě s holčičkou, ale to už by bylo do nebe volající

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová: Josef mě straší ještě s holčičkou, ale to už by bylo do nebe volající Videohub

Fotogalerie
102 fotografií