Eva Decastelo, kterou mohou příznivci seriálu Slunečná pravidelně vídat na svých televizních obrazovkách v roli cukrářky (a drbny) Zuzany Dolejšové, patří mezi osobnosti, které jsou na Instagramu jako doma. Pravidelně dává svým 153 tisícům followerů to, co mají rádi – ať už to jsou snímky z jejích profi focení (zpravidla v prádle) anebo z otužování (zpravidla v bikinách). Kromě toho teď uveřejnila další populární „kontent“, tedy obsah, který se na sociálních sítích těší velké popularitě: fotku z dávné minulosti.

„Historicky první!!!!!!!! společná fotka s Reném Decastelo!!!!“ napsala ke snímku, na němž je zachycen její budoucí manžel v živém rozhovoru s Karlem Svobodou (†68) a jeho tehdejší manželkou Vendulou (49), dnes Pizingerovou. Kdo by na momentce ale hledal po boku Reného Evu, ten by měl smůlu. Sympatická herečka a moderátorka se sice na záběru nachází, ale není tak snadno k vidění… „Ano, jsem v tom červeném vzadu,“ upřesnila Eva pro jistotu. Probíhá totiž za hovořící trojicí ke schodům.

VIDEO: Eva Decastelo nechala celou rodinu vyšetřit! Lékaři ale našli problém u ní 

Video
Video se připravuje ...

Eva Decastelo nechala celou rodinu vyšetřit! Lékaři ale našli problém u ní. David Turek, Jan Jedlička

Snímek musel vzniknout do konce roku 2006, jelikož v lednu 2007 Karel Svoboda, známý hitmaker a dlouholetý spolupracovník Karla Gotta (†80), spáchal na zahradě své vily v Jevanech sebevraždu. Ke svatbě Evy a Reného, dnes úspěšného producenta a scenáristy, pak došlo v roce 2009. Tehdy už Eva už čekala syna Michaela (12) a ve svatebních šatech, které si můžete prohlédnout i v naší galerii, dávala všem na odiv své těhotenské bříško. O dva roky později se jim narodila dcerka Zuzanka (10). Celá rodina spolu dnes dokonce i pracuje – René totiž k výše zmiňované Slunečné píše scénář a Eva i s jejich dvěma ratolestmi v něm hrají.

Povedený snímek se dočkal celé řady pobavených komentářů. „Je vidět ten lásky plamen!!!! A jak máte oči jenom sami pro sebe,“ vtipkoval například moderátor Petr Vágner (44). „No to je STROP,“ bavila se i herečka Tereza Brodská (53). „A já myslela nejdřív… že tam stojí Pepa,“ podivovala se modelka a trojnásobná maminka na plný úvazek Ornella Koktová (28), která si při pohledu na fotku vzpomněla na svého muže Josefa Koktu (64). Akorát neupřesnila, u koho onu podobu spatřovala, zda u Reného, anebo u Karla…

Fotogalerie
76 fotografií