Mají totiž bezpodílové vlastnictví manželů a naprosto každá jejich koruna, ať ji vydělá kdokoli z nich dvou, je společná!. A byly doby, kdy Dáda vydělávala víc než Felix. Jak jsme zjistili u Supraphonu, jenom Žížala Julie Dádě za 30 let vydělala 30 milionů.

Žila v luxusu

„Ano, byt mě stál měsíčně 25 tisíc korun a Knížákova škola, kam Lucie chodila tři roky, stála 15 tisíc měsíčně,“ přiznal Aha! Slováček. A hudebník Lucii dopřával i hodiny zpěvu. Lucie Gelemová ke mně chodila týdně na dvě hodiny zpěvu a to u nás stojí 1000 korun,“ přiznal Aha! zpěvák Patrik Stoupa.To ale není zdaleka všechno! Felix Lucii oblékal do luxusu, kupoval šperky a kabelky, bral na nákladné dovolené, drahé večeře.

Vzteklá Dáda

Slováčkova manželka je samozřejmě ráda, že ho má po sedmi letech zase doma. Na druhou stranu se ale vzteká. „Když si uvědomím, kolik let života mi vzalo manželovo chování, je mi špatně. A když si uvědomím, kolik společných peněz vrazil Felix do paní Gelemové, je mi ještě hůř a mám na manžela strašný vztek,“ komentuje s tím, že když si tohle všechno uvědomí, otvírá se jí nůž v kapse.

Omluvil se jí

Na druhou stranu se jí Felix omluvil s tím, že si je vědom, jak moc jí ublížil. „A co na tohle máte říct? Dokonce uznal, že jsem měla pravdu, když jsem ho varovala, že je to zlatokopka, která ho nakonec zničí. No, nechme toho. Mám ho zase doma a uvidíme, jak to bude klapat,“ říká Dáda. A Felix? „Ani náhodou by mne nenapadlo, že se Dádino proroctví vyplní. Omlouvám se svoji ženě za svoji naivitu a blbost,“ zakončil Slováček.

Nejdřív ona, potom on

Slováček čekal, až se jeho milenka vystěhuje ze společného bytu, ze kterého ji ze dne na den vyhodil. A potom si jel z malešického hnízdečka lásky odvézt svoje poslední věci on. „Byt jsem už vrátil majitelce,“ řekl nám saxofonista s tím, že on se z něho domů do vily na Vinohradech vystěhovával postupně už měsíc. „Byli jsme sice už dávno rozešlí, ale Lucii jsem tam chtěl ještě nechat, aby měla v Praze, kde přebývat kvůli svému malování. Našla si ale milence, mně o tom nic neřekla a zachovala se jako prostitutka, tak je to takhle,“ okomentoval svoje rozhodnutí Slováček, který se tak definitivně vrátil k manželce Dádě.

Video: Dáda chce odškodnění za Felixovu milenku! A za Kubišovou nesmí dcera

Video
délka: 02:27.92
Video se připravuje ...

Dáda chce odškodnění za Felixovu milenku! A za Kubišovou nesmí dcera Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
59 fotografií