Gabriela s manželem a se syny Benediktem a Vincentem letos na jaře opustili byt na okraji Prahy a přestěhovali se do domečku za Prahou. 

Jak já to tu milovala, vždyť jsme tu bydleli skoro pět let. Dětský pokoj jsem regulérně obrečela. Seděla jsem na zemi a malovala hory na bílo. Pamatuju si, když jsem tam stejně seděla skoro před čtyřmi lety, ale s břichem a říkala si, jestli se mu jednou budou líbit. Líbily a slíbila jsem mu podobné do domečku. Je to doják! Pamatuju si tu všechna Benova poprvé... no, budu na to s láskou vzpomínat. A doufám, že stejně krásné roky tu prožije další rodina,“ dojímala se před stěhováním moderátorka zpráv na Primě. 

VIDEO: Lašková se chystá na Česko-Slovenský ples: Problém s chudou postavou!

Video
délka: 01:43.96

Lašková se chystá na Česko-Slovenský ples: Problém s chudou postavou! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Byt pronajali, ale ne na dlouho, protože manžel Laškové Filip ho nyní opět nabízí k pronájmu na facebooku. „Jedná se o 3kk cca 78m2, balkon 8m2, sklep cca 2,5m2, garážový parkovací zakladač, 2NP, novostavba z roku 2016. Cena 22 000 kč/měsíc + poplatky cca 5 500 kč/měsíc.

Kromě pronájmu bytu nabízí k prodeji i své luxusní BMW. Je jasné, že peněz není nikdy dost a jak sama Gábina přiznává, v domku rozhodně není vše hotové dle představ. 

Fotogalerie
39 fotografií