Markéta Konvičková patří mezi ženy, které si samy ze sebe umí udělat legraci. I tak podle všeho pojala župánek s peřím na rukávech a stejně sladěnými pantoflíčky. „Do poslední chvilky jsem nevěděla, jestli to bude nebo ne, takže jsem si jen takhle odskočila od plotny,“ vtipkovala pro Blesk. A na instagram napsala: „Tento outfit berte s nadsázkou. Čekám, že mě tady stejně sežerete i s chlupama. Neberme se tak vážně. Večer jsem už byla za dámu v krásných černých šatech.“ A měla pravdu, pod župánkem se patrně skrývala působivá róba, v níž pak zpívala.

Bohužel ale došlo na její slova, a nebohé interpretce hitů Cizí světy, Bloudím či Ami chodily velice ošklivé zprávy, ve kterých jí její followerky vulgárně nadávaly, anebo se jí posmívaly, že - v podle nich nevhodně zvoleném oblečení, které doplnila hranatými slunečními brýlemi a diamantovými šperky, jejichž hodnota byla možná k milionům - vypadá velice nehezky. „Co si to dovolujete?! Po tom, co jste tady předvedli, jak mě tady urážíte do ku*ev, čubek, alkoholiček, tlustých oteklých lidí a podobně, končí veškerá legrace. Tohle už je kyberšikana,“ zlobila se Konvičková.

VIDEO: Markéta Konvičková: Proč přišla na Slavíka v "županu"?

Video
Video se připravuje ...

Markéta Konvičková: Proč přišla na Slavíka v "županu"? Markéta Reinischová, David Turek

„Svoje jedy a vnitřní nespokojenost si prosím vylívejte na jiných profilech a nesledujte mě,“ vyzvala všechny „hatery“ blondýnka, která se v soutěži Česko Slovenská SuperStar probojovala až do nejlepší desítky, a nakonec skončila na 9. místě. Jak uvedla, o „podlé a neslušně vychované“ sledující na svém oficiálním kanálu nestojí. „A řeči typu ‚jsi veřejně známá osobnost a musíš s tím počítat‘ si taky nechte pro sebe. Jsem normální žena s city a stejnými potřebami, co máte i vy. Akorát s rozdílem, že nemám zapotřebí nikoho urážet, srážet, nadávat,“ uzavřela.

Fotogalerie
84 fotografií