Svatba slavného rybáře Jakuba Vágnera mnohé překvapila. Pravda ale je, že s novou manželkou působí, jako by snad jeden pro druhého byli stvoření. Vágnerův život se vždy točil jen kolem rybaření a to byl ostatně i jeden z důvodů jeho rozchodu s modelkou Eliškou Bučkovou (32), která už by se ráda usadila.

Nová Vágnerova choť je ale také velmi úspěšná rybářka a jeho vášeň pro dny strávené po kolena ve vodě, ranní vstávání a tahání mnohakilových mrskajících se ryb z vody sdílí. Claudia navíc vypadá jako kopie Bučkové, takže se dá předpokládat, že je to Vágnerův typ. 

Odhodlaný lovec

Na co ale Vágner krásku sbalil? Zdá se, že jednou z věcí, která ji okouzlila, byl jeho zápal pro rybolov. Na svém instagramu se na konci srpna například chlubila, že na vlastní oči viděla jeho zápas s gigantickým sumcem. Kdyby to neviděla, prý by tomu snad ani neuvěřila. 

„A já byla přímo u toho! Kdybych to neviděla na vlastní oči, nedovedla bych si představit, že tak monstrózní sumec opravdu existuje. Jakube, klobouček! Neznám nikoho jiného, kdo má tak silnou vůli a takovou disciplínu pro rybolov jako ty! Opravdu sis tohle monstrum zasloužil, jsem na tebe moc pyšná,“ vzkázala svému příteli tehdy a podělila se o snímek, na kterém Vágner ve své náruči svírá vzpouzející se kořist.

VIDEO: Bučková a Jirešová v Amazonii: Tahle vznikaly jejich nejextrémnější fotky!

Video
Video se připravuje ...

Bučková a Jirešová v Amazonii: Tahle vznikaly jejich nejextrémnější fotky! Bonver Group

Fotogalerie
87 fotografií