Letos na jaře Blesk Elišku Bučkovou načapal, jak z domu, kde bydlí, vychází s pohledným mužem. Ale jak se záhy ukázalo, fešák je ženatý, a dokonce si na něho jeho manželka počkala v autě před modelčiným domem. 

Nezlobte se, k tomu se nebudu vyjadřovat!“ řekla Blesku Bučková, která po rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem oficiálního partnera nepředstavila, ale sama rozhodně není. 

„A je to tu…32. Možná je to jenom číslo, ale moje tělo mi každý den dává najevo, že už mu není xnáct… Člověk se začíná pozorovat a řeší to, co mu dřív přišlo jako banalita…Prostě tak nějak si více uvědomuje hodnotu svého zdraví a času, který má…

VIDEO: Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná 

Video
délka: 02:41.92

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ale za sebe můžu říct, že je to BOMBA! 32 let plných zážitků, radosti, bolesti, strachu, euforie, lásky, zklamání, pádů, úspěchů,“ rozepsala se na sociální síti Bučková.

„Děkuju za každý moment! Díky tomu všemu, co jsem mohla prožít, jsem dnes tam, kde jsem…Šťastná, zdravá, milující a milovaná!“ dodala kráska. Kdo je ten šťastný, koho Eliška miluje, ale stále neprozradila. 

Momentálně je kráska jako vedoucí na táboře u jezera Katlov, které vlastní Jakub Vágner. Ale v době, kdy spolu chodili, misska vymyslela tábor pro děti, který se jmenuje Katlováček. 

Fotogalerie
78 fotografií