V nemocnici strávila Hana Zagorová dva týdny, kde ji lékaři po náhlém kolapsu  doma, dávali dohromady. Před 15 dny, tedy 14. října, ji propustili do domácího léčení, a i když se zpěvačka cítila dobře, veřejnosti se ozývala jen přes mobil. Vypadalo to, že není úplně v pořádku, ale opak je pravdou.

Hanka se totiž nyní objevila na 80. narozeninách manžela Blanky Matragi. Úsměvavá, viditelně odpočatá a hlavně popíjela své oblíbené „šampíčko“!

„Gratulujeme Makramovi, manželovi Blanky, k dnešním narozeninám! Děkujeme s Hankou za pozvání!“ okomentoval společnou fotku Štefan Margita. Zpěvačka sedí po jeho boku a vedle ní je návrhářka, která ji na jedné fotografii objímá okolo ramen.

VIDEO: Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání

Video
Video se připravuje ...

Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání. Markéta Reinischová

Na oslavě v italské restuaraci v centru Prahy nechyběl ani hudebník Karel Vágner (79) a další přátelé. Ze všech čišela dobrá nálada.

„Můj milovaný Makrame, všechno nejlepší k narozeninám, štěstí, lásku a hlavně pevné zdraví. Děkuji Ti, že jsi můj úžasný manžel, láska, parťák, kámoš, opora ve všem. Krásné narozeniny s přáteli,“ popřála svému muži módní návrhářka, která s Makramem žije střídavě v Bejrútu a v Česku.

Fotogalerie
53 fotografií