Měla být tahákem pro starší generaci a ukázat, jak se dá žít mimo svou komfortní zónu. Jenže dlouho to Agáta Hanychová nevydržela a vilu plnou influencerů opustila už po 8 dnech. Ale o žádný útěk ze soutěže se nejedná.

Byl to plán!

„Agáta Hanychová podle našich plánů opustila vilu LIKE HOUSE 2 ve středu večer. Na jejím odchodu jsme se domluvili už před začátkem show, nechtěli jsme ale tuto skutečnost veřejně prezentovat předem, aby neovlivnila ostatní soutěžící a nenarušila dramaturgii show. Odchod Agáty z vily uvidí diváci v epizodě LIKE HOUSE 2 příští středu. Agáta bude i nadále s LIKE HOUSE 2 spolupracovat, a to formou komentářů v LIKE HOUSE NIGHT SHOW,“ potvrdila televize.

Bude moderovat!

Na dotaz Blesku poslala své vyjádření i Hanychová, která původně chtěla několik dní tajit, že už je ze soutěže venku. „Ve středu večer jsem opustila vilu Like House. Vše bylo od začátku naplánované, ale slíbila jsem, že pro influencery a diváky to bude překvapení. Důvodem bylo, aby skutečnost, že vilu opustím po osmi dnech, neovlivnila ostatní soutěžící v přístupu ke mně. Jak probíhalo loučení a koho můj odchod dohnal k slzám, uvidíte již příští týden,“ přiznala modelka. „I nadále budu na pořadu spolupracovat, ale už teď můžu říct, že pobyt ve vile byl pro mě zajímavou zkušeností,“ dodala.

VIDEO: LIKE HOUSE 2: Arogantní a odtažitá zlatokopka! Influenceři přiznali, co si myslí o Agátě

Video
délka: 01:06.68
Video se připravuje ...

LIKE HOUSE 2: Arogantní a odtažitá zlatokopka! Influenceři přiznali, co si myslí o Agátě FTV Prima

Fotogalerie
65 fotografií